Lindsay Lohan straciła palec

Lindsay Lohan straciła połowę palca! „Dzięki Bogu znaleźliśmy odcięty kawałek”

Ostatni weekend dla Lindsay Lohan nie należał do bardzo udanych. Aktorka straciła kawałek palca serdecznego podczas odpoczynku na jachcie ! Jak doszło do tego zdarzenia?

Lindsay Lohan straciła palec

Poważny wypadek

Lindsay Lohan nie ma ostatnio lekko… Niedawno zagraniczne media rozpisywały się o końcu jej burzliwego związku z Egorem Terabosovem. Dziennikarze mówili również, że aktorka wróciła do używek. Miniony weekend też nie należał do udanych. Wokalistka odpoczywała na jachcie. Jednak beztroskie chwile nie trwały zbyt długo. Aktorka próbowała wciągnąć kotwicę na pokład, lecz wypadła wtedy do wody, a kotwica odcięła kawałek palca serdecznego gwiazdy!

Szczęście w nieszczęściu

Na szczęście, palec piosenkarki dało się uratować. Lindsay Lohan przeszła operację, podczas której lekarze przyszyli odcięty kawałek palca. Aktorka opublikowała na Snapchacie i Instagramie zdjęcia kontuzjowanej dłoni.

„O mały włos straciłabym przez kotwicę palec. Cóż… straciłam połowę palca, ale dzięki Bogu, znaleźliśmy odcięty kawałek i już jestem po operacji. To tak strasznie boli” – napisała gwiazda w komentarzu na Instagramie.

Podróż do Turcji

Mimo tak poważnego wypadku Lindsay Lohan wróciła już do pracy. Piosenkarka poleciała do Turcji, aby spotkać się z rodziną syryjskich uchodźców. Spędziła też czas z dziećmi, z miasta Sultanbeyli oraz dała im prezenty. Gwiazda sprawiała wrażenie pogodnej, jednak widać było, że zoperowany palec daje o sobie znać.  

Mamy nadzieję, że wszystko zakończy się dobrze, a aktorka już niedługo wróci do formy! Myślicie, że to koniec złej passy? Tego jej życzymy!

Źródło zdjęć: www.radaronline.com

 ______________                                                  

Zapraszamy również do polubienia naszego profilu na Facebooku oraz zapoznania się z ofertą naszego sklepu internetowego.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ