Niespodzianka od Nutelli! Sprawdźcie!

No dobra, przyznawać się. Kto z Was nie lubi Nutelli? W tym miejscu nie zdziwiłaby mnie totalna cisza. I nic w tym dziwnego. Nutella – przesłodki krem z orzechów oraz kakao, choć turbo niezdrowy, to uwielbiany, nie tylko przez dzieci! Stosowany do kanapek, ciast albo jedzony prosto z łyżeczki ( czyli w wersji najlepszej)! Na rynku dostępne są różne fake-Nutelle. Ale oryginał jest tylko jeden. Do tej pory dostępne również były różne produkty, z użyciem Nutelli – na przykład Nutella Go, czy Nutella B-ready. Teraz firma idzie o krok dalej i ogłasza dobrą wiadomość dla łasuchów czekoladowego kremu!

Nutella postanowiła otworzyć swoją kawiarnie! Co, gdzie, kiedy, jak? Te informacje zapewne są niezbędne dla wielbicieli tego kremu. Odpowiadam na te pytania!

Nutella ma swoich zwolenników na całym świecie, w związku z tą świadomością, marka postanowiła otworzyć własną, markową kawiarnie. Pierwszy  w historii Nutellowy punkt otwarty będzie już 14 listopada. Gdzie? Klasycznie, jak nowości to w Nowym Jorku ( ulica 116 University Place). Lokal będzie nosił nazwę “Nutella Cafe New York” . Co więc będzie się znajdywać w menu “Nutella Cafe New York?” Oczywiście same kakaowo-orzechowe słodkości.

Na pewno będzie to Brioche z lodami o smaku Nutelli – cena? 8,95 $. Co to takiego? Lody o smaku, oczywiście, Nutelli, pomiędzy dwiema karmelizowanymi brioszkami.

Do menu trafiła także Panzanella polana Nutellą, w cenie 10,95 $. To nic innego jak , chyba najsłodsza na świecie ala “sałatka”, składająca się z ciasta panzanella, słodkiej polewy z Nutelli oraz orzechów laskowych.

Kolejna pozycja w menu to klasyczna Bagietka z Nutellą, wyceniona na 6,95 $.

Co więcej pojawi się w menu oraz czy “Nutella Cafe” stanie się sieciówką, która zadowoli także polskich smakoszy Nutelli? Będę śledzić ten wątek!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

447 More posts in Kuchnia category
Recommended for you
czekolada
Polacy uwielbiają czekoladę i słodycze [BADANIA]

Nasze przywiązanie do spożywania czekolady nie słabnie, a jej produkcja w Polsce z każdym rokiem...