Niech Twoja bielizna też podróżuje stylowo!

Zastanawiasz się, co podarować bliskiej osobie na Święta? Jeżeli szukasz prezentu jednocześnie praktycznego i cieszącego oko, z pewnością zainteresują Cię piękne rzeczy wychodzące spod ręki Anny Traczewskiej. Problem „w co zapakować bieliznę” pojawiający się przed każdą podróżą zniknie i to, na szczęście, nie dzięki użyciu plastikowych torebek!

http://metkabytraczka.blogspot.com/

Firma Metka by Traczka od lat zajmuje się szyciem turystycznych woreczków na bieliznę. Pomysł, jak to zwykle bywa, zrodził się przypadkiem. Anna Traczewska pierwsze woreczki uszyła dla przyjaciółek, chcąc podarować im na Boże Narodzenie coś oryginalnego, nie wydając przy tym fortuny. Jak nie trudno się domyślić, od razu otrzymała mnóstwo zamówień na kolejne wyroby i w ten sposób powoli zaczął rozwijać się jej biznes.

Oferta jest bardzo zróżnicowana. Wielbiciele klasyki mogą zaopatrzyć się w woreczki jednolite lub w jeden z tradycyjnych motywów (paski, kropki, kratka), natomiast dla osób lubiących bardziej wymyślne wzory przewidziane są materiały w kwiaty, śnieżynki, moro czy pepitkę. Jako ściągacze, w zależności od modelu, służą sznureczki lub wstążki w różnych kolorach. Również napisy na woreczkach możemy wybrać zgodnie z upodobaniami, do wyboru mamy między innymi: clean/not so clean, wear me/wash me czy po prostu czyste/brudne. Woreczki możemy wybrać z gotowych wzorów lub sami skomponować swój zestaw.

Do ich produkcji używane są wyłącznie materiały wysokiej jakości, przyjemne w dotyku i, co najważniejsze, wytrzymałe. Dzięki nim w każdej walizce zapanuje porządek, a w trakcie podróży nie będziemy mieli problemu z selekcjonowaniem bielizny na czystą oraz na taką, która już była noszona. Anna Traczewska żartuje, że woreczki mogą ułatwić życie zwłaszcza mężczyznom w delegacji, którzy czują się zagubieni, gdy ich żon nie ma w pobliżu.

Z czasem Metka by Traczka rozszerzyła swoją działalność. Obecnie możemy również kupić oryginalne etui na laptopy i tablety, saszetki na pieluchy, torebki na lekarstwa oraz inne artykuły na specjalne zamówienie (na przykład pokrowiec na matę do jogi lub worek na wf dla dziecka).


Jak mówi twórczyni tych wyjątkowych woreczków: „Nie po to wydajemy masę kasy na piękną bieliznę, żeby potem pakować ją w ohydne plastikowe torebki z supermarketu!”. Warto wziąć sobie jej słowa do serca i obdarować bliskich tym jednocześnie przydatnym i ładnym prezentem.

Produkty Metka by Traczka kupimy w sklepach internetowych, których lista znajduje się na facebookowym fan page’u firmy oraz na jej stronie: www.metkabytraczka.blogspot.com.

Joanna Bochnia

ZOSTAW ODPOWIEDŹ