Stylizacja Dody na Telekamerach robiła wrażenie

Stylizacja Dody na Telekamerach robiła wrażenie! Piosenkarka wie, co jest teraz najmodniejsze!

Doda na gali Telekamer pojawiła się w asymetrycznej kreacji oraz w  nowej fryzurze. Gwiazda ostatnio często zmieniała kolory włosów oraz uczesania. Jeszcze niedawno widzieliśmy ją w ciemnym brązie. Teraz znowu postawiła na blond. Oprócz tego ma dużo krótsze włosy! Jak wam się podoba zmiana?

Kobieta zmienną jest

Dobrze wiemy, że Doda lubi zaskakiwać swoimi stylizacjami. O jej cielistym, koronkowym body na gali „Super Expressu” mówiła cała Polska. Ostatecznie „kreacja” została wylicytowana na aukcji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Piosenkarka lubi również eksperymentować z różnymi fryzurami oraz kolorami włosów. Jeszcze niedawno widzieliśmy ją w prostej, ciężkiej grzywce, a także w długich ciemnych włosach. Później piosenkarka znowu wróciła do jasnego blondu.   

Doda w nowej fryzurze!

Na rozdaniu Telekamer Doda zaprezentowała nową fryzurę. Gwiazda postawiła na swój „ukochany” platynowy blond, ale tym razem w krótszej wersji. Wokalistka zdecydowała się na tzw. przedłużanego boba („long bob”). Ta fryzura przeżywa swój renesans, decyduje się na nią obecnie wiele zagranicznych gwiazd. Takie uczesanie jest odświeżoną wersją modnej fryzury w latach dwudziestych oraz potem w sześćdziesiątych. Teraz pasma nie muszą być idealnie ułożone. Jednak tym razem Doda postawiła na grzeczniejszą wersję, włosy są idealnie proste. Czy piosenkarka będzie wierna nowej fryzurze? Nie sądzimy, prawdopodobnie jest peruka, a już niedługo zobaczymy wokalistkę w innej odsłonie.

https://www.instagram.com/p/BP5tGOMBe_u/?taken-by=dodaqueen

Komu pasuje taka fryzura?

Przedłużany bob ma wiele wariantów, dlatego z powodzeniem każda z nas może znaleźć wersję odpowiednią dla siebie. Włosy mogą być podkręcone, falowane, proste – do wyboru, do koloru! Jedno jest pewne fryzura wysmukla twarz, a także dodaje kobiecego uroku. Pora na wizytę u fryzjera?

Stylizacja Dody na Telekamerach robiła wrażenie

Do swojego uczesania piosenkarka dobrała asymetryczną sukienkę w energetycznym pomarańczowym kolorze oraz czarny pasek, który eksponował szczupłą talię. Rozcięcie w kreacji podkreślało zgrabne nogi artystki. Suknię zaprojektowała Patrycja Kujawa. Artystka założyła też cienkie czarne rajstopy w delikatne groszki oraz pozowała z pomarańczową torebką Hermes. Wokalistka znowu zwróciła na siebie uwagę fotoreporterów. Jak wam się podoba jej look? Fani są zachwyceni.

https://www.instagram.com/p/BP59FgbBdtM/?taken-by=dodaqueen

„Przepiękna!! ??”,

„Jak Marilyn Monroe <3”,

„Bosko..??”

„Śliczna fotka :* :*” – pisali internauci.

https://www.instagram.com/p/BP5n165BvW1/?taken-by=dodaqueen

————————————————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: www.facebook.com/ Doda oraz www.instagram.com/dodaqueen/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ