Nie obcinała włosów przez 20 lat! Jak wygląda po wizycie u fryzjera?

Nie obcinała włosów przez 20 lat! Jak wygląda po wizycie u fryzjera?

Jak często chodzisz do fryzjera? Może decydujesz się na duże zmiany, a może zazwyczaj podcinasz tylko końcówki? Ta kobieta nie obcinała swoich kosmyków przez 20 lat! Zobaczcie, jak wygląda po wielkiej metamorfozie!   

Nie obcinała włosów przez 20 lat! Jak wygląda po wizycie u fryzjera?

Wiele z nas marzy (choć przez chwilę) o długich pasmach. Z takich kosmyków możemy zrobić wiele fryzur. Piękne koki, warkocze, korony z włosów… takie fryzury robią wrażenie!

Jednak prawie każda z nas w końcu decyduje się na bardziej wygodną fryzurkę. Krótsze włosy szybciej się myje, suszy oraz nie wymagają wielogodzinnego stylizowania. Dlatego warto się skusić na taką zmianę!

Christopher Hopkins, który popularny jest też jako „The Makeover Guy”, był bardzo zaskoczony, gdy jego klientka powiedziała mu, że nie obcinała włosów przez 20 lat. Nie mógł uwierzyć, że mimo tego jej włosy są w tak dobrej kondycji. Jednak bohaterka nagrania postanowiła zmienić swój wygląd. I to jak!

Nowa fryzura i makijaż sprawiają cuda

Nie da się ukryć, że na wygląd kobiety ma wpływ nie tylko nowa fryzura, ale również makijaż, dlatego przemianą kobiety zajęli się nie tylko fryzjerzy, ale również makijażystka.  Najpierw specjaliści znacznie skrócili włosy oraz nieznacznie zmienili ich kolor, dzięki temu stały się one lekkie i „pełne życia”. Dopełnieniem niezwykłej metamorfozy był delikatny makijaż. Efekt? Powalający? Zobaczcie sami!

Według nas przemiana jest bardzo udana!  A kobieta wygląda na co najmniej dziesięć lat mniej. Bohaterka filmu wprost promienieje! Może warto wybrać się do fryzjera i zdecydować się chociaż na małą zmianę w swoim wyglądzie?

—————————————————————————————————

Źródło zdjęć: www.youtube.com/ screen

ZOSTAW ODPOWIEDŹ