Natalia Kukulska krytykuje nową płytę z piosenkami Anny Jantar

Natalia Kukulska krytykuje nową płytę z piosenkami Anny Jantar. Jest reakcja wytwórni!

Wiosną tego roku minie 38 lat od śmierci Anny Jantar. Na rynku muzycznym pojawiła nowa płyta z piosenkami gwiazdy. Jednak Natalia Kukulska nie jest zachwycona tym pomysłem. Do czego artystka ma największe zastrzeżenia?

Natalia Kukulska krytykuje nową płytę z piosenkami Anny Jantar. Jest reakcja wytwórni!

Wytwórnia muzyczna MTJ wydała album: „Anna Jantar. Wielka dama tańczy sama”. Płyta wraz z okładką nie przypadła do gustu córce artystki, Natalii Kukulskiej. Piosenkarka uważa, że składanka jest słaba, a okładkę zdobi bohomaz.     

„Przykro mi, ze firma MTJ wydaje kolejną, nic nie wnoszącą merytorycznie i moim zdaniem słabą składankę piosenek mojej mamy. Z takim bohomazem na okładce. Dzieje się to poza moją wiedzą. Czy fani dadzą się na to nabrać i tylko po to kupią tę płytę by mieć w kolekcji wszystko? Warto się zastanowić… – napisała na Facebooku Natalia Kukulska.

Wpis piosenkarki nie pozostał bez odpowiedzi wytwórni. MTJ wyjaśnia, że dysponuje wszystkimi prawami w zakresie wystarczającym do wydania albumu, a ich intencją nie było wydanie projektu okładki, która szkodzi wizerunkowi zmarłej artystki. Wytwórnia jest otwarta na współpracę z Natalią Kukulską.  

“Wczoraj oglądałam u nas na poczcie tą płyte ale jakoś mnie nie przekonała,piosenki się powtarzają,a okładka w czerni taka smutna a przecież pani Ania była osobą wesołą uśmiechniętą”,

“Smutne ” – komentowali fani.

Przykro mi, ze firma MTJ wydaje kolejną, nic nie wnoszącą merytorycznie i moim zdaniem słabą składankę piosenek mojej…

Opublikowany przez Natalia Kukulska na 18 stycznia 2018

Jest nadzieja?

OŚWIADCZENIE W SPRAWIE WYDAWNICTWA „ANNA JANTAR. WIELKA DAMA TAŃCZY SAMA”

W związku z pojawieniem się informacji na portalu społecznościowym Pani Natalii Kukulskiej oraz publikacji w mediach na temat wydawnictwa „Anna Jantar. Wielka dama tańczy sama”, chcemy zapewnić, że Wytwórnia Muzyczna MTJ dysponuje wszystkimi prawami w zakresie wystarczającym do wydania albumu. Płyta została wydana w dedykowanej poligrafii w ramach kolekcji przygotowanej dla Poczty Polskiej. Naszą intencją nie było przygotowanie projektu okładki, który mógłby wydawać się krzywdzący dla wizerunku artystki. Zawsze wyrażaliśmy chęć współpracy przy wydawaniu kompilacji i dalej tę chęć podtrzymujemy. Jesteśmy otwarci na sugestie Pani Natalii Kukulskiej i chętnie omówimy kwestie wizualne projektu.

Wyrażamy nadzieję, że życzliwie przyjmą Państwo to wyjaśnienie oraz zapewniamy Państwa, że wysoko cenimy i szanujemy twórczość Anny Jantar – czytamy w oświadczeniu.

Podoba Wam się okładka płyty?

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: www.facebook.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

1333 More posts in Gwiazdy category
Recommended for you
Polscy katolicy o papieżu Franciszku
Papież Franciszek do geja: “Bóg Cię takim stworzył”

Juan Carlos Cruz, molestowany w młodości przez księdza w Chile spotkał się z papieżem Franciszkiem....