Synek Moniki Kuszyńskiej ma roczek

Monika Kuszyńska zagra pierwszy koncert po porodzie! Kto zajmie się jej synkiem?

Monika Kuszyńska już 21 kwietnia zagra pierwszy koncert po porodzie. Po jej występie odbędzie się kwesta, podczas której zbierane będą pieniądze na rzecz niepełnosprawnego Michała Pulchnego. Na tym jednak nie koniec! Gwiazda w maju i w czerwcu również planuje występować na scenie! Kto w tym czasie zajmie się jej synkiem Jeremiaszem?

Monika Kuszyńska zagra pierwszy koncert po porodzie!

Monika Kuszyńska w lutym tego roku urodziła synka Jeremiasza. Ojcem dziecka jest jej mąż, Jakub Raczyński, który jako pierwszy ogłosił na Facebooku radosną nowinę.

„Taaak❤❤?? Od dziś na Ziemi nasz syn Jeremi!!!!❤❤❤❤????” – napisał muzyk pod fotografią małej rączki synka.

Kilka dni później Monika Kuszyńska na swoim fanpage zdradziła, gdzie urodziła maleństwo oraz podziękowała personelowi szpitala za dobrą opiekę.   

„Dziękujemy Wam bardzo za ciepłe słowa, życzenia i gratulacje. Ogromne podziękowanie składamy całemu personelowi Szpitala im. Madurowicza w Łodzi! Jesteście Państwo wspaniałą ekipą! Szczególne podziękowania dla Pani dr n. med. Marleny Berner-Trąbskiej, naszego dobrego Anioła. Dziękujemy! Monika, Kuba i Jeremi” – napisała wokalistka.

Gwiazda jest bardzo szczęśliwa, że została mamą. Kilka lat temu w jednym z wywiadów przyznała, że w dniu wypadku błagała Boga o to, aby było jej dane zostać mamą. Udało się! Gratulujemy!

https://www.instagram.com/p/7iWQWJPSMo/?taken-by=monika_kuszynska_official

Monika Kuszyńska zagra pierwszy koncert po porodzie!

Już niedługo piosenkarka wraca na scenę. Jej pierwszy koncert po porodzie odbędzie się już 21 kwietnia w Collegium Polonicum w Słubicach. Po imprezie zorganizowana zostanie kwesta, w trakcie której będą zbierane fundusze na rzecz niepełnosprawnego Michała Pulchnego.

Mężczyzna uległ wypadkowi 13 lat temu. Od tego czasu jest sparaliżowany. Do poruszania potrzebny jest mu nowy wózek. Jego problemem zainteresowali się uwagę wolontariusze Hospicjum Domowego Świętego Wincentego a’Paulo. Wraz z Fundacją Grupy Pomagamy zorganizowali zbiórkę pieniędzy. Najbliższy koncert to jeden z  kluczowych jej elementów. Monika Kuszyńska nie występuje na nim przypadkowo.

„Ona także przed laty uległa poważnemu wypadkowi po którym nie może chodzić. Porusza się na wózku inwalidzkim, ale swoim życiem udowadnia, że bycie osobą niepełnosprawną nie oznacza wykluczenia” – podkreśla Przemysław Szewieliński, szef Hospicjum Domowego Świętego Wincentego a’Paulo, w rozmowie z portalem Slubice24.pl.

Kto zajmie się synkiem Jeremiaszem?

Kto zajmie się chłopcem pod nieobecność byłej wokalistki zespołu „Varius Manx”? Gwiazda planuje też występy w maju i w czerwcu!

„Koncert jest zapowiedzią kolejnych występów Moniki, które odbędą się już w maju i czerwcu, dopinamy ostatnie szczegóły z nimi związane. Z moich informacji wynika, że zajmie się nim rodzina Moniki – zdradziła Katarzyna Surmik, menadżerka artystki, w rozmowie z „Vivą!”.

Piosenkarce życzymy udanego powrotu na scenę oraz wielu pięknych chwil spędzonych z synkiem Jeremiaszem!

https://www.instagram.com/p/360nChvSMj/?taken-by=monika_kuszynska_official

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: www.instagram.com/monika_kuszynska_official/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ