Monika Kuszyńska opublikowała pierwszy wpis po porodzie

Monika Kuszyńska opublikowała pierwszy wpis po porodzie! Zdradziła, gdzie urodziła!

Monika Kuszyńska w poprzednim tygodniu urodziła dziecko. Radosną nowiną podzielił się z fanami na Facebooku mąż piosenkarki – Jakub Raczyński. Zdradził też, jakie imię para wybrała dla chłopca. Teraz piosenkarka opublikowała pierwszy wpis po porodzie! Co napisała?

Szczęśliwy dzień

Monika Kuszyńska 15 lutego urodziła pierwsze dziecko. Radosną informację przekazał mąż artystki – Jakub Raczyński. Mężczyzna zdradził na Facebooku, że na świat przyszedł chłopiec. Jak para go nazwała?

„Taaak❤❤??

Od dziś na Ziemi nasz syn Jeremi!!!!❤❤❤❤????” – napisał mąż wokalistki.

Monika Kuszyńska opublikowała pierwszy wpis po porodzie

Po kilku dniach od porodu piosenkarka opublikowała wpis na swoim fanpage, w którym dziękuje fanom za życzliwość i gratulacje. Zdradziła, gdzie urodziła swoją pociechę oraz złożyła podziękowania personelowi szpitala.

„Dziękujemy Wam bardzo za ciepłe słowa, życzenia i gratulacje. Ogromne podziękowanie składamy całemu personelowi Szpitala im. Madurowicza w Łodzi! Jesteście Państwo wspaniałą ekipą! Szczególne podziękowania dla Pani dr n. med. Marleny Berner-Trąbskiej, naszego dobrego Anioła. Dziękujemy! Monika, Kuba i Jeremi” – napisała Monika Kuszyńska.

Jeszcze raz gratulujemy powiększenia rodziny!

Bóg spełnia marzenia

Monika Kuszyńska stała się dzięki zespołowi Varius Manx, którego była wokalistką przez kilka lat. W 2006 przeżyła poważny wypadek samochodowy. Auto prowadził twórca zespołu – Robert Janson. Od tego czasu piosenkarka jest sparaliżowana od pasa w dół, dlatego jeździ na wózku inwalidzkim. Jednak wierzy, że jeszcze kiedyś stanie na nogi.

Monika Kuszyńska kilka lat temu wspomniała, że w dniu wypadku błagała Boga, aby mogła kiedyś zostać mamą. To było jej wielkie marzenie. Na szczęście udało się i dziś wraz z mężem może cieszyć się maleństwem.  

Artystka Jakuba Raczyńskiego poznała podczas pracy w Varius Manx. Muzyk był saksofonistą w zespole. W 2011 roku Monika i Kuba wzięli ślub, a kilka dni temu rozpoczął się ich następny etap w życiu. Powodzenia!

————————————————————————————————————————————————

Źródło zdjęć: www.facebook.com/ Monika Kuszyńska

ZOSTAW ODPOWIEDŹ