Momentary Ink – zrób tatuaż na próbę!

Marzysz o tatuażu i jednocześnie boisz się podjąć ostateczną decyzję na całe życie? Masz wybrany wzór, ale zastanawiasz się nad umiejscowieniem obrazka na skórze? Teraz to już nie problem! Momentary Ink to firma tworząca zmywalne tatuaże będące replikami tych, które zechcemy wytatuować.

Fot: Momentary Ink

Zamówienie „próbnej wersji” tatuażu to zaledwie kilka kroków. Nawet jeśli jesteście niezdecydowani, na pewno znajdziecie dogodną opcję by stworzyć wymarzony tatuaż.

Fot: Momentary Ink

Osoby, które wybrały już wzór tatuażu, mogą załadować zdjęcie, następnie wybrać długość boku, zdecydować, ile kopii potrzebują, a na koniec zaznaczyć, w jakim miejscu chcą umieścić wzór. Możemy również liczyć na pomoc załogi Momentary Ink. Wystarczy wypełnić formularz kontaktowy i w kilku zdaniach opisać naszą wizję wymarzonego tatuażu. Trzecią opcją jest zainspirowanie się gotowymi już wzorami i wybranie tego, który przypadł nam do gustu.

Fot: Momentary Ink

Zmywalne tatuaże od Momentary Ink utrzymują się na skórze od 3 do 10 dni. Ile musimy wydać na „przymierzenie” tatuażu? Wszystko zależy od wielkości wzoru – za najmniejszy (do 8 cm) zapłacimy 15 dolarów, a największe tatuaże powyżej 30 cm kosztują około 30 dolarów. Firma wysyła zamówienie również do Polski.

____________________

Zapraszamy również do polubienia naszego profilu na Facebooku oraz zapoznania się z ofertą naszego sklepu internetowego.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ