trendy 1 life4style

Moda w kolorach nieba! Co będzie modne tego lata?

Różowy i błękitny to jej kolory przewodnie. I mogłoby się wydawać, że nic dziwnego, skoro to najmodniejsze połączenie sezonu. Ale SPILLA postawiła na te barwy od samego początku. I to właśnie pastele i wyszukane tkaniny wyróżniają markę na tle powszechnie panujących szarości, czerni i dresu.

Kolekcję na wiosnę / lato 2016 otwiera pełen dziewczęcego wdzięku płaszcz BLUrosa. Niebiańsko niebieski, wykonany z ortalionu, do smaku wykończony bladoróżową podszewką. Płaszcz spełnia funkcje przeciwdeszczowe, ale przede wszystkim – wizualne. Zwraca uwagę.

Koszula SPILLA

W kolorach różowym i błękitnym, ale także klasycznym białym, SPILLA przygotowała serię t-shirtów. W roli głównej występuje tu bawełna – dobra, bo polska. Jest jeszcze jeden szczegół – chart – niczym ze stylowej broszki (z włoskiego spilla) art deco. On sam z najwyższej jakości tkaniny bawełnianej.

Spódnica SPILLA

Na uwagę zasługuje także obecność w kolekcji jedwabiu – muślinu i szantungu – idealnych na lato. Z tego pierwszego wykonana jest delikatna jak mgiełka, bluzka nebbia. Z szantungu w kolorze kości słoniowej uszyto zaś trapezową, asymetryczną mini. Jego kolor dodatkowo podkreśla błyszcząca, różowa aplikacja.

Spódnica SPILLA

W kolekcji spódnic przygotowanej przez markę SPILLA dostrzec można inspiracje latami 50. Klasyczne w formie – rozkloszowane, z koła oraz ołówkowe, w doborze tkanin i wzorów bardziej postępowe – groszki, kolorowe romby, hologramy i złoto. Nie brakuje też pastelowego różu.

Sesja zdjęciowa najnowszej kolekcji została wykonana przez Michała Górskiego w Studiu U22, w Warszawie. Przed obiektywem fotografa stanęła Julie Goyé Dogan, a za makijaż modelki odpowiedzialny był Tomasz Kozak. Na potrzeby sesji wykorzystano obuwie marki Paso a Paso.

T-shirt SPILLA

SPILLA jest młodą marką i reprezentuje niezwykle popularny w ostatnim czasie nurt slow. Tworzą ją dwie, pełne pomysłów dziewczyny połączone najpierw więzami rodzinnymi, potem przyjaźnią, aż w końcu wspólną pasją. Ubrania szyte są w Polsce, w małych zakładach krawieckich przez krawcowe z wieloletnim doświadczeniem. Ubrania dostępne są w sklepie internetowym. Marka wystawia się także podczas targów Slow Fashion oraz Slow Weekend – najbliższe już 4-5 czerwca w Soho Factory, w Warszawie.

 __________________________________________

Zapraszamy również do polubienia naszego profilu na Facebooku oraz zapoznania się z ofertą naszegosklepu internetowego.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ