Gru, Dru i Minionki

Minionki wracają ratować świat! Zobaczcie zwiastun trzeciej części

„Gru, Dru i Minionki” wrócą tego lata na duży ekran. Żółte stworki będą musiały po raz kolejny pomóc w ratowaniu świata przed złem. Gru dowie się, że ma brata bliźniaka, a dziecięca gwiazda lat 80. będzie chciała ukraść niezwykły diament. 

Pierwsza część filmu z 2010 roku „Jak ukraść księżyc” szybko zyskała sympatię zarówno najmłodszych, jak i tych starszych widzów. Powstało wiele zabawek i akcesoriów z żółtymi postaciami, a w 2013 roku wyszła kolejna część kreskówki, pod tytułem „Minionki rozrabiają”. 

Premiera trzeciej części planowana jest na 30 czerwca bieżącego roku. „Gru, Dru i Minionki” jest kontynuacją przygód żółtych stworzonek, którymi opiekuje się dawny superzłoczyńca – Gru. Jest również ojcem trzech dziewczynek i mężem Lucy. Razem z żoną będą musieli poradzić sobie ze schwytaniem przestępcy – Balthazara Bratta, który był dziecięcą gwiazdą lat 80. Pojawi się także kolejna nowa postać – Dru, czyli brat bliźniak Gru (tylko z włosami).

W kolejnej edycji przygód Minionków nie zabraknie dużej dawki humoru i zaskakujących momentów akcji. Film animowany dla całej rodziny, który ucieszy zarówno dorosłych jak i dzieci. Zoabczcie zwiastun! My już nie możemy się doczekać! 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ