Mikołaj Roznerski o związku z Adą Kalską: Jesteśmy w fantastycznych nastrojach

Mikołaj Roznerski odchodzi z „M jak miłość”? Komentarz aktora mówi wszystko!

Ostatnio w mediach pojawiły się pogłoski, według których Mikołaj Roznerski odejdzie z „M jak miłośc”. Aktor z serialem związany jest już od 2012 roku. Wielu fanów hitu Telewizji Publicznej nie wyobraża sobie, aby aktor zrezygnował z roli w ich ulubionym serialu. Czy Mikołaj Roznerski rzeczywiście ma inne plany na 2018 rok? My już wiemy! Aktor uchylił rąbka tajemnicy. Czy widzowie „M jak miłość” mogą spać spokojnie?

Mikołaj Roznerski odchodzi z „M jak miłość”? Komentarz aktora mówi wszystko!

Mikołaj Roznerski ma liczne grono fanów. Wiele kobiet uznaje go za jednego z najprzystojniejszych polskich aktorów. Nie da się ukryć, że mężczyzna ma liczne grono fanek, które chętnie by umówiły się z nim na randkę.

Mikołaj Roznerski w „M jak miłość” gra od 2012 roku. Aktor wciela się w postać Marcina Chodakowskiego. Czy prawdziwe są plotki, że odchodzi z „M jak miłość”? Okazuje się, że nie!

„Jak mnie uśmiercą albo wyrzucą. Niektórzy mogą sobie z tego żartować, ale dla mnie ten serial jest fenomenem. W dobie ogromnej konkurencji cały czas chce nas oglądać sześć, a w porywach nawet ponad siedem milionów widzów. Mam do tego wielki szacunek” – mówi Mikołaj Roznerski w rozmowie z magazynem „Party”. 

Gwiazdor przyznał, że dużo zawdzięcza serialowi. 

– „M jak miłość” zawdzięczam nie tylko popularność, ale i rozwój warsztatu aktorskiego. Tu nauczyłem się pracy przed kamerą- dodał aktor.

Dowiedziałem się kilku rzeczy o sobie

Mikołaj Roznerski przyznaje, że w 2017 roku dowiedział się kilku rzeczy o sobie. Wie, że jeszcze wiele się musi nauczyć. Na czym teraz najbardziej chciałby się skupić?

Dowiedziałem się kilku rzeczy o sobie. Zrozumiałem, że wiele się jeszcze muszę nauczyć, i jako człowiek, i jako aktor. Teraz najbardziej chciałbym się jednak na chwilę zatrzymać, pójść z synem w góry czy ugotować mu zwykły rosół albo przeczytać książkę i mieć chwilę, by się nad nią zastanowić. (…) Chciałbym dawać coś od siebie, ale też dostawać coś w zamian. Po prostu współgrać i uzupełniać się z drugą osobą” – zdradził aktor w rozmowie z “Party”.

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: commons.wikimedia.org

ZOSTAW ODPOWIEDŹ