Julia Wieniawa skomentowała rozstanie z Baronem. „Życzę mu jak najlepiej”

Julia Wieniawa i Baron nie są już razem. Teraz młoda gwiazda komentuje rozstanie z muzykiem i opowiedziała, jakie mają relacje.

Odkąd Julia Wieniawa zaczęła się spotykać z Baronem z Afromental, media śledziły niemal każde ich wspólne wyjście. Szybko zostali okrzyknięci jedną z najgorętszych par rodzimego show-biznesu. Chętnie obnosili się ze swoim uczuciem na ściankach, w mediach społecznościowych i podczas wielkich imprez. Media szybko też zaczęły spekulować na temat przyszłości pary. Aktorka i muzyk tymczasem rozstali się po kilku miesiącach.

Decyzja była przemyślana?

Choć informacja o zakończeniu związku pojawiła się dość nieoczekiwanie, wszystko wskazuje na to, że decyzja była przemyślana. Wieniawa, jak informował Pudelek, chce teraz skupić się na swojej karierze. Młoda aktorka zapytana ostatnio o rozstanie przez serwis Jastrząb Post, krótko skomentowała kolejną życiową zmianę. – Każda zmiana jest dobra, jeżeli czujesz, że tak powinno być. Trzeba słuchać swojej intuicji – powiedziała.

https://www.instagram.com/p/B1wmomPg5KS/

Rozstanie w przyjaźni

Wieniawa wyjawiła też, jak obecnie wyglądają ich relacje. Z wypowiedzi aktorki wynika, że rozstali się w przyjaźni. O sensacji nie ma tu mowy.

– Ja spędziłam wspaniałe pół roku z Alkiem i serdecznie go pozdrawiam i życzę mu jak najlepiej i to jest tyle, co na ten temat powiem. Związki powinny się rodzić z przyjaźni i tak kończyć – podsumowała.

Zobacz również:

Źródło: gwiazdy.wp / Fot. instagram.com/juliawieniawa

ZOSTAW ODPOWIEDŹ