Michał Szpak nie odebrał Telekamery. Dlaczego? Jego siostra wyjaśnia!

Michał Szpak wystąpi w kolejnej edycji „The Voice of Poland”? Ten komentarz mówi wszystko!

Michał Szpak w minionej edycji „The Voice of Poland” debiutował jako juror. Nie da się ukryć, że artysta w nowej roli czuł się jak ryba w wodzie. Czy chce wziąć udział w następnym sezonie muzycznego talent show?

Michał Szpak wystąpi w kolejnej edycji „The Voice of Poland”? Ten komentarz mówi wszystko!

Michał Szpak był jurorem w ósmej edycji muzycznego programu “The Voice of Poland”. Artysta bardzo dobrze czuł się w nowej roli. Jak wspomina swój występ w programie?

– Ja tęsknię za „Voicem”, za tym czasem, za byciem trenerem, za tymi emocjami, za tym harmonogramem dnia, co nie zmienia faktu, że i tak jest dość napięty. Ale fajnie było wciskać w swoje życie takie momenty, bo to jest bardzo rozwojowe, to mnie wiele nauczyło i to był wspaniały czas. Pomimo, że kosztowało mnie to bardzo wiele i czasem przychodziłem do domu totalnie wyczerpany, to zawsze, jak pojawiałem się na planie, to wprawiało mnie w fantastyczny nastrój – mówił Michał Szpak w rozmowie z “Party”.

Czy artysta chciałby wystąpić w kolejnej edycji?

“Jeśli będzie następna edycja, czego bym życzył i programowi i Telewizji Polskiej, to myślę, że chciałbym w niej wystąpić” – powiedział Michał Szpak.

Trzymamy kciuki, aby tak się stało! A wy?

Urodzinowe podziękowania

Michał Szpak 26 listopada obchodził swoje urodziny. Artysta podziękował fanom za mnóstwo miłych życzeń. Muzyk podziękował również swoim przyjaciołom i współpracownikom, na których zawsze może liczyć. 

“Kochani chciałbym Wam ogromnie podziękować za ten nawał pozytywnej energii, życzeń i gratulacji jakie dostaje od wczoraj! 
Chciałbym abyście wiedzieli że wszystko co robię, robię z pasji i miłości do Was Tato, Damian, Ewa, Marlena, jak i do Was Fanów🤘🏼 Życzenia, filmy, telefony, SMS urodzinowe przyniosły mi dzisiaj wiele radości i cieszę się że mogę ten dzień dzielić z Wami z tak niezwykłym wachlarzem emocji ! 
Wiele spraw pięknych zbiegło się w jednym czasie: 
-premiera singla #dontpoisonyourheart
-teledysk
-finał Voice of Poland TVP
-zwycięstwo Martiszii
Martula gratuluje, zasłużyłaś na tą wygraną❤️
-urodziny
Wszystko to mogłem pogodzić dzięki Jackowi J. i Gosi N. którzy spinają wszystkie moje ważne sprawy, Producentom, Michałowi P. Dawidowi P. Mateuszowi K. Magdalenie K. Pawłowi A. Ani, Adasiowi, Pawłowi, Wojtkowi
Dziękuje Wam za to, bez Was ciężko byłoby poradzić sobie z tym wszystkim, przyczyniliście się do tego sukcesu bardzo mocno ! Dziękuje za inspiracje, również za to że mogę na Was liczyć #love” – czytamy na Facebooku Michała Szpaka.

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: www.facebook.com/ Michał Szpak

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

349 More posts in Muzyka category
Recommended for you
Kamil Grosicki nie słucha już „Przez twe oczy zielone”
Kamil Grosicki nie słucha już „Przez twe oczy zielone”! Co się stało?

Do historii przeszło, jak Kamil Grosicki w 2016 roku w po wygranym meczu rozkręcał imprezę...