Michał Szpak o śmierci ukochanej mamy

Michał Szpak miał wypadek samochodowy! W jakim jest stanie? Mamy jego oświadczenie!

Michał Szpak miał wypadek samochodowy! W czwartek rano doszło do wypadku, w którym brał udział artysta. Kierowcą była jego stylistka. piosenkarz siedział na miejscu pasażera. Jak się czuje wokalista oraz jego współpracownica? Szpak wydał właśnie oświadczenie!

Michał Szpak miał wypadek samochodowy! W jakim jest stanie?

Michał Szpak w czwartek rano był uczestnikiem kolizji na drodze. Samochód prowadziła jego stylistka Justyną Buliński Levine. Prawdopodobnie to ona popełniła błąd i spowodowała wypadek.

Na szczęście nikt nie ucierpiał w kolizji. Michał Szpak siedział na miejscu pasażera. Artysta jest cały i zdrowy. Niestety auto (białe BMW), którym jechali  zostało skasowane z przodu.

Wokalista opublikował filmik na Facebooku, w którym tłumaczy, że nic mu nie jest i nie trzeba się o niego martwić.

„Kochani,

dzisiejszego ranka byłem uczestnikiem na szczęście niegroźnej kolizji drogowej. Nie ja byłem kierowcą, ale wiem, że się martwicie, dlatego chcę Was uspokoić… Nikomu nic się nie stało, wszyscy cali i zdrowi. Widzimy się jutro na koncercie w Szczecinie” – mówił w nagraniu Michał Szpak.

Fanom kamień spadł z serca 🙂

„Bardzo się cieszę ,że się odezwałeś, bo domysły i nieprawdziwe informacje to najgorsze co może być. Mam nadzieję, że z Twoją towarzyszką też wszystko o.k”,

„Na wiadomość o wypadku bardzo się zmartwiłam. Dziękuję, że Jesteś cały i zdrowy. Bo życie takie jest – nieprzewidywalne. Uściski!!”,

„Michał, uważaj na siebie!!!! Ciesze sie bardzo ze wszystko w porzadku i przesylam Tobie najserdeczniejsze pozdrowienia od serca…..”,

„Dzięki Bogu, że nic Wam się nie stało. Plotkarskie portale podały info o kolizji w tytułach w taki sposób, że nam tu nogi podcięło. Dzięki, że się odezwałeś, że nas uspokoiłeś. Bardzo dużo podróżujesz, uważaj na siebie…Zawsze jesteśmy przy Tobie myślami i sercem….Zawsze się martwimy, jak o kogoś najbliższego… <3” – pisali internauci.

My również cieszymy się, że wszystko jest w porządku i nikomu nic się nie stało!

Wystąpi na Eurowizji?

Niebawem Michał Szpak pojawi się na polskich preselekcjach do Eurowizji. Artysta zaśpiewa swój przebój „Color Of Your Life”. Dzięki tej piosence wywalczył ósme miejsce na konkursie Eurowizji w 2016 roku. Warto przypomnieć, że w głosowaniu publiczności wywalczył trzecie miejsce!

Już 18 lutego poznamy wokalistę, który będzie reprezentował Polskę na 62. Konkurs Piosenki Eurowizji w Kijowie. Wyłonią go widzowie wspólnie z jury. W fotelu jurora zobaczymy Alicję Węgorzewską, Marię Sadowską, Roberta Janowskiegi, Włodka Pawlika i Krzesimira Dębskiegi. Imprezę poprowadzi Artur Orzech.

Na scenie zobaczymy również Dodę. Piosenkarka została zaproszona jako gość specjalny. Artystka zaśpiewa swoje hity. Pojawi się również Oliwia Wieczorek – ubiegłoroczna reprezentantka Polski w Junior Eurovision Song Contest.

Będziecie oglądać?

———————————————————————————————————

Źródło zdjęć: www.facebook.com/Michał Szpak

ZOSTAW ODPOWIEDŹ