Jak wyglądał Michał Szpak z krótkimi włosami

Michał Szpak jurorem w Voice of Poland! Dlaczego artysta zdecydował się na ten krok?

To już pewne! Michał Szpak jurorem w Voice of Poland! Artysta potwierdził plotki, którymi jego fani żyli już od kilku dni. Przy okazji wokalista napisał, dlaczego zdecydował się zostać jurorem popularnego talent-show!

Michał Szpak jurorem w Voice of Poland! Dlaczego artysta zdecydował się na ten krok?

O tym, że Michał Szpak zostanie jurorem w programie  „Voice of Poland” nadawanym na antenie TVP 1, mówiło się  już od dłuższego czasu. Dobre wieści się potwierdziły! Artysta na Facebooku potwierdził informację o swoim udziale w talent-show.

„Moi drodzy wieści mam dla Was nie małe gdyż już oficjalnie potwierdzić mogę iż będę jurorem i przede wszystkim starał się być dobrym trenerem w ósmej edycji Voice of Poland TVP.

Mam świadomość jak wielka odpowiedzialność będzie spoczywała teraz na moich rękach” – napisał Michał Szpak.

Sam stał po drugiej stronie

Artysta także zdradził, dlaczego zdecydował się wziąć udział w Voice of Poland”. Jeszcze do niedawna Michał Szpak sam był uczestnikiem podobnego programu, dlatego doskonale wie, co czują początkujący muzycy!  Stres, presja, ogromne emocje… Nie każdemu udaje się to wytrzymać, dlatego niezwykle ważne jest wsparcie dla osób stawiających swoje pierwsze kroki w branży.

„Kilka lat temu ja sam stałem po drugiej stronie i byłem oceniany, dlatego też doskonale wiem jak wielkie jest to przeżycie i ile kosztuje stresu, emocji i że choć czasami się czegoś bardzo chce to stając przed wielka publika i jurorami można totalnie nie wytrzymać tejże presji i sam na własnej skórze przekonałem się jak bardzo ważne jest wsparcie dla ludzi którzy stawiają swój pierwszy krok.

Trzymajcie kciuki, bądźcie ze mną, ja postaram się sprostać niełatwemu zadaniu” – czytamy na fanpage Michała Szpaka.

Będziecie trzymać kciuki za Michała Szpaka?

https://www.instagram.com/p/BVVNjUblmAn/?taken-by=michal_szpakofficial

Oprócz Michała Szpaka w fotelu jurora zobaczymy również Marię Sadowską, Andrzeja Piasecznego oraz Tomsona i Barona. Będziecie oglądać program?

—————————————————————————————–

Źródło zdjęć: www.facebook.com/Michał Szpak oraz www.instagram.com/michal_szpakofficial/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ