Memy z za dużymi kurtkami przejęły instagram

Oversize już od dawna w modzie, wyolbrzymiony krój ubrania i lekko zniekształcona sylwetka pomimo swojej “brzydoty” prezentuje się bardzo dobrze z odpowiednią stylizacją. Styl ten jest lansowany przez wielu influencerów i gwiazd, ale to dzięki jednemu fashoiniście, instagram został zalany memami przerobionych kurtek. 

Przez weekend tajemniczy autor konta @itsmaysmemes z 18 tysiącami followersami wstawił zdjęcie młodego znawcy mody — Luka Sabbat, na którym zwykła puchowa kurtka influencera została powiększona do rozmiaru samochodu, na którego tle pozował. Przystojna twarz Luka została zmniejszona, przez co, wyglądał jak stylowa wersja żółwia wyglądającego zza swojej puchowej skorupy. Następne zdjęcie, które padło ofiarą przeróbki itsmaysmemes, była fotografia, na której Luka jest ubrany w oversizowy kożuch. Co dziwne, to zdjęcie wcale nie wyglądało zabawnie, uwierzyłabym, że Luka jest w stanie ubrać się w tak komiczną kurtkę i przy tym nadal wyglądać stylowo.

Jacket goals @lukasabbat #lukasabbat

A post shared by May (@itsmaysmemes) on

Internauci szybko podchwycili pomysł na zabawne powiększanie okryć wierzchnich najbardziej stylowych fashionistów. Na insta możemy znaleźć zdjęcia takich osób jak Kim Kardashian, Bella Hadid czy Kendall Jenner z komicznie powiększonymi kurtkami.

Możemy się śmiać z tych memów, ale nie pojawiły się tak znikąd. Oversize rzeczywiście wygląda coraz zabawniej. Wystarczy spojrzeć na pokaz Balenciaga na sezon jesień zima 2018, gdzie za duże kurtki, płaszcze i wielowarstwowe stylizacje wyglądają jak Joey Tribbiani z serialu Przyjaciele, ubrany we wszystkie ubrania Chandler’a. Obraz, z którego się śmialiśmy kilkanaście lat temu, teraz jest lansowany przez jednego z najważniejszych projektantów tej dekady. Czyżby moda zaszła tym razem za daleko? Czy Demna Gvasalia tym razem przesądził? Dopóki nie zdecydujemy, po prostu śmiejmy się z takich śmiesznych memów, bo przecież moda nie musi być taka poważna.

Me this Fall 😍 #howyoudoin #balenciaga #putalogoonit #siduations

A post shared by siduations (@siduations) on

She’ll be there for you 👧🏻 #balenciaga #siduations

A post shared by siduations (@siduations) on

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

242 More posts in Moda category
Recommended for you
Czym wyróżnia się sweter wysokiej jakości?

Istnieją pewne elementy garderoby, które powinny mieć swoje miejsce w szafie każdego mężczyzny. Mowa tutaj...