Decyzja księcia Harry’ego i Meghan Markle zaskoczyła Brytyjczyków. Chodzi o chrzest syna

Meghan Markle o pierwszych chwilach z dzieckiem: To magia, to jest naprawdę wspaniałe

Meghan Markle urodziła chłopca 6 maja. Jednak para dopiero wczoraj pokazała światu swoją pociechę. Jak czują się w nowych rolach i jakie imię nadali chłopcu?

Meghan Markle o pierwszych chwilach z dzieckiem: To magia, to jest naprawdę wspaniałe

Meghan Markle urodziła pierwsze dziecko 6 maja o 5.26. O przyjściu na świat chłopca poinformował Pałac Buckingham w oficjalnym oświadczeniu. Ukochana Harry’ego chciała rodzić w domu, ale ostatecznie poród odbył się w szpitalu Portland w Londynie.

Dwa dni po narodzinach chłopca książęca para wraz z synkiem stanęła przed kamerami. Meghan Markle zdradziła, jak się czuje po narodzinach dziecka.

To magia, to jest naprawdę wspaniałe. Mam przy sobie dwóch najlepszych mężczyzn i jestem bardzo szczęśliwa.  Dziękujemy bardzo za wszystkie życzenia i serdeczność, to wiele znaczy – powiedziała Meghan Markle.

„Minęły jedynie dwa, trzy dni, ale jesteśmy tacy szczęśliwi, mając przy sobie nasze maleństwo i mogąc spędzić z nim ten cenny czas, kiedy dorasta” – dopowiedział książę Harry.

https://www.instagram.com/p/BxNBHHchfUM/

Będzie Archie

„Dziecko urodziło się troszkę po terminie, więc mieliśmy trochę dodatkowego czasu do myślenia” – jeszcze niedawno mówił książę Harry.

Już wszystko jasne!

Syn Meghan i Harry’ego będzie nosił imię Archie. Tego imienia nikt się nie spodziewał. Do tej pory obstawiano bardziej wytworne imiona.

„Książęca para Sussex jest zaszczycona, że może przedstawić, wam ich pierwszego syna: Archie Harrison Mountbatten-Windsor” – podano w mediach.

https://www.instagram.com/p/BxNPb_9B0fn/

Piękna Meghan

A jak wyglądała Meghan Markle podczas pierwszego oficjalnego wyjścia po porodzie? Jej twarz promieniała, a na ten wyjątkowy dzień wybrała sukienkę od Givenchy oraz beżowe szpilki. Zobaczcie!

https://www.instagram.com/p/BxNBHHchfUM/

————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: kadr z youtube.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ