Megan Fox jest w ciąży! Wiemy kto jest ojcem dziecka!

Zagraniczne media obiegła sensacyjna wiadomość – Megan Fox jest w ciąży! Tym bardziej jest to zaskakujące, gdyż w ubiegłym roku aktorka ogłosiła, że jej małżeństwo jest już przeszłością. Czyżby para dała sobie drugą szansę, a może ktoś inny jest ojcem jej dziecka?

Ciążowe krągłości

Megan Fox wraz z mężem Brianem Austinem Greenem wczoraj pojawiła się na imprezie w obcisłej sukience, w której było widać zaokrąglony brzuszek! Gwiazda dumnie pozowała fotoreporterom, a zdjęcia ciążowych krągłości błyskawicznie obiegły media.

Dziecko ratunkiem na kryzys?

Latem ubiegłym roku Megan Fox przyznała, że jej małżeństwo zmierza ku końcowi, a para jest w separacji. Tym bardziej wiadomość o kolejnej ciąży zaskoczyła dziennikarzy i fanów gwiazdy. Niektórzy nawet mają wątpliwości, czy ojcem dziecka jest jej mąż. Jednak wygląda na to, że para postanowiła dać sobie drugą szansę, a powiększenie rodziny jest zwieńczeniem tej decyzji. „Mogę potwierdzić, że Megan Fox i jej mąż Brian oczekują dziecka. Oboje są bardzo szczęśliwi” – powiedział rzecznik aktorki Leslie Sloane Zelnick, który udzielił wywiadu dla „NYPost”.

Małżeństwo pobrało się w 2010 roku. Para ma już dwoje dzieci – 3,5-letniego Noaha oraz 2-letniego Bodhiego. Pierwszą ciążę szczęśliwi rodzice długo utrzymywali w tajemnicy, natomiast o drugiej media dowiedziały się bardzo szybko.

Czy dzięki kolejnej ciąży małżeństwo zapomni o kryzysie? Wygląda na to, że tak, gdyż para wygląda na niezwykle szczęśliwą!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ