[VIDEO] Skandaliczne zachowanie Jakuba Pyżalskiego. Zwyzywał piłkarzy przeciwnej drużyny!

Jakub Pyżalski, sponsor Warty Poznań, a prywatnie mąż Izabelli Łukomskiej-Pyżalskiej i ojciec szóstki dzieci, podczas meczu zwyzywał piłkarzy Garbarni Kraków. Nagranie z całego zajścia stało się hitem Internetu. Co na to wszystko żona? izabella łukomska pyżalska z mężemZdaniem Izabelli piłkarze Garbarni Kraków zachowywali się niesportowo, pluli i kopali piłką w kibiców. Być może to właśnie z tego powodu jej mąż tak się zdenerwował, że rzucał w przeciwników niewybrednymi wyzwiskami

– Zamknij się, ty, weź się k*rwa zamknij. Słuchaj k*rwa cioto, coś ci nie pasuje? To w przerwie jestem u ciebie p*dale! – krzyczał.

– Twoją starą ruchałem, prosto na ryj się spuszczałem. Pasuje ci? Żadna tak nie ciągnie i nie liże dupy. Twoja stara zawsze dorobi. 500 zł w paszczę, 300 w dupę kontynuował sponsor Warty Poznań.

Internauci są oburzeni. Jako osoba publiczna, sponsor Warty absolutnie nie powinien zachowywać się w tak prostacki sposób.

Mecz zakończył się wygraną Warty 1:0, i awansem drużyny do II ligi.

Choć Pyżaliski jest obecnie właścicielem firmy Family House będącej głównym sponsorem Warty Poznań, w przeszłości oskarżany był o przynależność do grupy przestępczej kradnącej broń i napadającej na TIR’y. Kryminalnej przeszłości męża nie ukrywa również jego żona, która w rozmowie z Wojciechem Jagielskim mówiła:

Na początku pomyślałam fajny jest, dobrze wygląda, będziemy dobrze się razem bawić. Potem zachorował ciężko, jest po przeszczepie nerki. Nigdy nie myślałam, żeby go zostawić. Pytałam go skąd ma pieniądze, oczywiście. Wiedziałam, co robił wcześniej. Czy to taka straszna rzecz? Zależy jak na to spojrzeć. Różne rzeczy można wybaczyć, ja też nie jestem święta – przyznała Łukomska-Pyżalska.

Żona Pyżalskiego, była modelka z ambicjami wejścia do Sejmu, regularnie pojawia się w telewizji w roli bizneswoman, która bez trudu łączy karierę z byciem matką 6 dzieci. Wraz z mężem posiada majątek wart 18 milionów dolarów.

{youtube}O4KNBYm260M|600|450|0{/youtube}

 __________

Zapraszamy również do polubienia naszego profilu na Facebooku oraz zapoznania się z ofertą naszego sklepu internetowego.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ