Agnieszka Kaczorowska zdradziła płeć dziecka! Chłopiec czy dziewczynka?

Mąż Agnieszki Kaczorowskiej: Moja żona to bohaterka

Agnieszka Kaczorowska wraz z mężem Macieje Pelą kilka dni powitali na świecie swoje pierwsze dziecko. Świeżo upieczony tata jest dumny ze swojej żony. Zobaczcie, co napisał!

Mąż Agnieszki Kaczorowskiej: Moja żona to bohaterka

Agnieszka Kaczorowska w 2017 roku zaczęła spotykać się z tancerzem Maciejem Pelą. Po kilku miesiącach znajomości była zaręczona, a we wrześniu wzięła ślub cywilny w malowniczej Toskanii. Para 1. stycznia ogłosiła, że spodziewa się dziecka . Przez dziewięć miesięcy z dumą pokazała ciążowe krągłości. Teraz dziewczynka już jest na świecie, a my możemy zobaczyć urocze zdjęcie mamy i córki.

„Zostaliśmy oblani miłością. ❤️ 26 lipca na świat przyszła nasza kruszynka, nasz cud, nasze szczęście. ❤️❤️ Rodzinka w komplecie. ❤️❤️❤️ #Pelakowelove ? @fotografie_eweliny

Pragnę jeszcze dodać, że będę pięknie wspominać ten dzień. Czułam, że jestem w świetnych rękach. Dziękuję z całego serca całemu profesjonalnemu zespołowi z @moja_polozna_jaworska na czele.❤️ .

No i @maciek.pela ? bez Ciebie nie dałybyśmy rady ! ❤️” – napisała gwiazda na Instagramie.

Dumny tata

Maciej Pela jest dumny ze swojej żony, która poradziła sobie w trakcie porodu. Cieszy się, że jego mała kruszynka już jest na świecie, a także zdradza pewne statystyki 😉 

Moja żona to bohaterka! @agakaczor kocham i dziękuję! ❤️

__________

Stan na 28.07 – liczba zmienionych pieluch: 8, kup: 2, snu: niewiele, endorfin: niezliczona ilość!” – czytamy na Instagramie tancerza.

Oby tak dalej! Gratulujemy!

https://www.instagram.com/p/B0dN1MmoiYZ/

——————————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: By Serecki – Praca własna, CC BY-SA 4.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=50589998

ZOSTAW ODPOWIEDŹ