Marta Żmuda Trzebiatowska już tak nie wygląda

Marta Żmuda-Trzebiatowska w szczerym wpisie po porodzie! Aktorka wspiera kontrowersyjną akcję! Jaką?

Marta Żmuda-Trzebiatowska kilka dni temu urodziła synka. To jej pierwsze dziecko. Aktorka bardzo rzadko dzieli się swoją prywatnością z fanami, jednak tym razem zrobiła wyjątek! Gwiazda podzieliła się z internautami swoim szczęściem, ale również zdradziła, że wspiera pewną akcję!

Marta Żmuda-Trzebiatowska w szczerym wpisie po porodzie!

Marta Żmuda-Trzebiatowska niedawno została mamą. Aktorka urodziła pierwsze dziecko. Gwiazda jest bardzo szczęśliwa i dziękuje za wszystkie miłe słowa.

„Kochani, dziękuję za ciepłe słowa i wszystkie życzenia, które spłynęły do mnie w ostatnim czasie. ❤️❤️❤️

Jak się z pewnością domyślacie jestem naprawdę szczęśliwa! 😊😍🙆🏼” – napisała aktorka na Instagramie.

Serdecznie gratulujemy narodzin pierwszej pociechy!

Aktorka wspiera kontrowersyjną akcję. Jaką?

Marta Żmuda-Trzebiatowska rzadko mówi o swoim życiu prywatnym. Jednak teraz zrobiła wyjątek. Gwiazda zdradziła, że krew pępowinową swojego dziecka zabezpieczyła w Polskim Banku Komórek Macierzystych.

Warto wiedzieć, że komórki macierzyste (pochodzą również z krwi pępowinowej) są pierwotnymi komórkami w organizmie człowieka. Mogą się nieograniczony sposób dzielić oraz rozwijać. Sprawia to, że ich zastosowanie w medycynie jest coraz większe. Obecnie wykorzystuje się je do leczenia niektórych chorób nowotworowych, nienowotworowych, a także dziedzicznych. Pozyskanie krwi pępowinowej, jej transport oraz przechowywanie może kosztować nawet dziewięć tysięcy złotych.

„Za bardzo nie lubię za dużo mówić o tym co prywatne, ale z drugiej strony są idee, projekty, działania, które koniecznie trzeba wspierać. Zdrowie i życie to dla mnie wartości bezcenne. Każda mama pragnie, aby jej dziecko było szczęśliwe i uśmiechnięte, dlatego gorąco polecam Wam rozważenie pobrania i bankowania krwi pępowinowej. Ja się zdecydowałam i zabezpieczyłam krew w Polskim Banku Komórek Macierzystych, z nadzieją, że nigdy nie będziemy zmuszeni z niej skorzystać. To zwyczajnie w świecie daje mi poczucie bezpieczeństwa na przyszłość. @polskibankkomorekmacierzystych #bezpieczeństwo #przyszłość #pbkm” – napisała Marta Żmuda-Trzebiatowska.

Niektórzy fani również skorzystali z tego zabiegu.

„Gratuluję serdecznie ❤️ my tez przechowujemy krew pępowinową, uważam, ze jest to zabezpieczenie dla maluszka i rodziców 😘 wszystkiego dobrego dla was”,

„Gratulacje😀tez zabezpieczylam krew swojej dwojki dzieciaczków i obym nigdy jej nie wykorzystala” – pisali internauci.

Jednak nie wszyscy są przekonani do tego pomysłu.

„Medycyna rozwija się tak szybko ze w tym momencie nie musi pobierać się krwi pepowinowej aby uzyskać komórki macierzyste. Z powodzeniem można uzyskać je w trakcie życia dziecka a Banki mocno korzystają z funduszy jakie płaci im się za przechowywanie. I warto pamiętać ze w zależności od tego ile krwi uda się pobrać do tylu kilogramów wagi dziecka będzie odpowiednia a wiec może nawet tylko kilka lat” – zauważa użytkowniczka Instagrama.

Też wspieracie tę akcję?

Kochani, dziękuję za ciepłe słowa i wszystkie życzenia, które spłynęły do mnie w ostatnim czasie. ❤️❤️❤️ Jak się z pewnością domyślacie jestem naprawdę szczęśliwa! 😊😍🙆🏼 Za bardzo nie lubię za dużo mówić o tym co prywatne, ale z drugiej strony są idee, projekty, działania, które koniecznie trzeba wspierać. Zdrowie i życie to dla mnie wartości bezcenne. Każda mama pragnie, aby jej dziecko było szczęśliwe i uśmiechnięte, dlatego gorąco polecam Wam rozważenie pobrania i bankowania krwi pępowinowej. Ja się zdecydowałam i zabezpieczyłam krew w Polskim Banku Komórek Macierzystych, z nadzieją, że nigdy nie będziemy zmuszeni z niej skorzystać. To zwyczajnie w świecie daje mi poczucie bezpieczeństwa na przyszłość. @polskibankkomorekmacierzystych #bezpieczeństwo #przyszłość #pbkm

A post shared by Marta Żmuda Trzebiatowska (@mzmudatrzebiatowskaofficial) on

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: www.instagram.com/mzmudatrzebiatowskaofficial

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

1407 More posts in Gwiazdy category
Recommended for you
Adam Nawałka jest… Głąbem
Adam Nawałka jest… Głąbem? Kto tak nazwał trenera?

Polska reprezentacja nie popisała się w meczu z Senegalem. Krytykowani są nie tylko piłkarze, ale...