Marta Wierzbicka odchodzi z „Na Wspólnej”? Jest oświadczenie aktorki!

Marta Wierzbicka w serialu „Na Wspólnej” grała prawie dwanaście lat. Jednak teraz nadszedł czas na zmiany w życiu aktorki. Czy to oznacza, że nie zobaczymy już jej popularnym serialu? Gwiazda wydała oświadczenie w tej sprawie! Przeczytajcie, co napisała!

Marta Wierzbicka odchodzi z „Na Wspólnej”? Jest oświadczenie aktorki!

Marta Wierzbicka z „Na Wspólnej” związana była prawie przez 12 lat. Młoda aktorka dorastała na oczach widzów. Teraz już jest dorosłą kobietą. Odtwórczyni roli Oli w serialu uznała, że nadszedł czas na zmiany, dlatego żegna się z „Na Wspólnej” i jest gotowa na nowe wyzwania.

„Nie da się niemal 12 lat spisać w jednym poście na Facebooku. To był czas mojego dorastania, mnóstwa emocji, ale przede wszystkim wielkiej nauki! Przed kamerami wyrosłam z małej dziewczynki na dorosłą już chyba kobietę i przyszedł ten czas, kiedy trzeba wyfrunąć z gniazda ? Decyzja zapadła już kilka miesięcy temu i wierzcie mi, że nie była łatwa, ale wiem, że to właśnie ten moment, kiedy jestem gotowa na kolejne wyzwania” – napisała gwiazda na Facebooku.

Marta Wierzbicka odchodzi z „Na wspólnej”

Nie chce jej się grać w serialu?

Niektórzy mówili, że aktorka już jest znudzona swoją rolą, dlatego odchodzi z serialu. Marta Wierzbicka jednak zaprzecza tym rewelacjom. Dziękuje również wszystkim, z którymi miała przyjemność pracować.  

„Wbrew temu, co piszą niektórzy, nic mi się nie znudziło i nie odchodzę bo już mi się nie chce. W dniu ostatnich zdjęć płakałam jak bóbr, bo tam na planie zostawiam kawał serca ❤ Dziś już oficjalnie żegnam się z wielką rodziną Na Wspólnej TVN i ruszam dalej. Chcę mocno podziękować każdemu kogo poznałam i z kim pracowałam na planie, od producentów i reżyserów przez wszystkich aktorów, aż po naszych operatorów, oświetleniowców, kierowców, osoby od PRu oraz dziewczyny z garderoby i charakteryzacji! Na koniec zostawiam podziękowania najważniejsze: z całych sił dziękuję Wam, Widzowie moi kochani, za to że byliście, wspieraliście mnie i przeżywaliście te niezliczone przygody Oli!” – czytamy w oświadczeniu aktorki.

Nowe wyzwania

Gwiazda przypomina, że już we wrześniu zobaczymy ją w drugiej edycji reality show „Azja Express”, a także zaprasza do teatru „Capitol” na spektakle z jej udziałem.

„We wrześniu widzimy się na antenie TVN, gdzie będziecie mogli zobaczyć jak wyglądały zmagania moje i mojej przyjaciółki Oliwki w Azja Express TVN. Na razie mogę Wam zdradzić jedynie, że chyba będziecie trochę zaskoczeni ?

Oczywiście zapraszam Was niezmiennie do Teatr Capitol na spektakle „Dajcie mi Tenora” i „Kiedy kota nie ma…”

Trzymajcie kciuki, abym mogła spełniać teraz następne marzenia! Ściskam, Marta ?”

Żałujecie, że Marta Wierzbicka odchodzi z „Na Wspólnej”? Będziecie tęsknić?

 

————————————————————————————

Źródło zdjęć: www.facebook.com/Marta Wierzbicka

ZOSTAW ODPOWIEDŹ