Marta Manowska już tak nie wygląda! Gwiazda zmieniła fryzurę!

Marta Manowska już tak nie wygląda! Gwiazda zmieniła fryzurę!

Marta Manowska na dobre poczuła wiosnę! Gwiazda zdecydowała się na metamorfozę. Prowadząca „Sanatorium miłości” zmieniła fryzurę! Zobaczcie, czy do twarzy jej w nowym uczesaniu!

Marta Manowska już tak nie wygląda! Gwiazda zmieniła fryzurę!

Marta Manowska już w lutym pożegnała się z blond włosami, które były jej znakiem rozpoznawczym. Prowadząca „Sanatorium miłości” oraz wcześniej programu „Rolnik szuka żony” zaprezentowała się po metamorfozie na gali rozdania Telekamer.

https://www.instagram.com/p/BuMVvUDDjFN/

Jednak teraz również postawiła na zmiany. Gwiazda wróciła do blondu, a przynajmniej częściowo. Ma również krótsze włosy. Zobaczcie, jak teraz wygląda!

https://www.facebook.com/martamanowskaofficial/photos/a.1428274457434707/2533922910203184/?type=3&theater

Jak wam się podoba nowy image prowadzącej „Sanatorium miłości”? Udana metamorfoza?

Poprzednia fryzura wielu uczestnikom przypadła do gustu. Fani byli pod wrażeniem.

“Wow Pani Marto, mowę mi odjęło z wrażenia ? Wyglądała Pani zjawiskowo ?”,

“Martuś, normalnie szok…coś wspaniałego?? teraz to gwiazdy bledną na niebie a słońce mając taką konkurencję chowa się za chmury. Naprawdę rewelacyjnie wyglądasz”,

“Wszystkie zdjecia w tej fryzurce dala Pani bokiem a mnie ciekawi jak wyglada przodem ?Moze zrobie taka na wesele tylko ja nie mam az takiej grzywki?”,

“Rewelacyjnie Pani teraz wygląda. Wcześniej też, ale teraz jest uwydatniony ‘ten błysk’ w oku” – komentowali fani.

Prezenty od Marty Manowskiej

Marta Manowska jest bardzo aktywną zawodowo kobietą. Jednak nie zapomina o swoich fanach. Właśnie przygotowała dla nich konkurs, w którym do wygrania jest jej autorska kolekcja biżuterii.

„Kochani! Zgodnie z obietnicą mam dla Was konkurs! Szczegóły na instastory! Do wygrania komplet biżuterii mojej autorskiej kolekcji #mama marki @crocodoro i 3 kody z rabatem 20% na cały nasz asortyment. Wystarczy polubić profil @crocodoro i…. Wysyłajcie swoje zdjęcie z ukochaną mamą. Najpiękniejsze nagrodzimy! ❤️” – napisała na Instagramie.

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: kadr z youtube.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ