Ania Lewandowska o podróżowaniu z Klarą. To wymagające zajęcie?

Ania Lewandowska w ciągu roku dużo podróżuje. Gwiazda często zabiera ze sobą córeczkę Klarę, która rośnie jak na drożdżach. Czy trenerka jest zadowolona, że prawie zawsze towarzyszy jej córka?

Ania Lewandowska o podróżowaniu z Klarą. To wymagające zajęcie?

Anna Lewandowska na co dzień mieszka w Niemczech, ale jej dom rodzinny jest w Polsce. Gwiazda nie tylko regularnie przylatuje samolotem do kraju, ale również często podróżuje po świecie. Nie chce korzystać z opieki niań, więc swoją córkę Klarę zazwyczaj zabiera ze sobą.

 „W ciągu roku zawsze dużo podróżuję, czy to służbowo, czy prywatnie.
Zwiedzam wiele cudownych miejsc, poznaję obce kultury, nawyki i zwyczaje. 
Mam to wielkie szczęście, że moje życie zawodowe idzie w parze z rodzinnym ?‍♀️ Realizując różne projekty wiele dni w roku jestem w podróży, najczęściej razem z Klarą” – pisze Ania Lewandowska na Instagramie.

Rośnie jak na drożdżach

Cieszy się, że dziewczynka cały czas jest u je boku, gdyż może obserwować, jak Klara się rozwija. A musimy przyznać, że rośnie jak na drożdżach. Niedawno obchodziła swoje drugie urodziny. To już duża dziewczyna!

https://www.instagram.com/p/BxFSs7uBnpg/

„Codziennie widzę jak rośnie i rozwija się. 
Cieszę się jej każdym nowym słowem, odkryciem i zachwytem” – czytamy na Instagramie trenerki.

Świat jest piękny

Dzięki córeczce zauważa zupełnie nowe piękno świata. Klara szczególnie kocha naturę, a wy? Warto docenić piękno otaczającego świata!


„Patrzę na te same rzeczy oczami dziecka i zachwycam się nimi w zupełnie inny, nowy sposób. Dla dziecka piękno to natura. Kolorowy motyl, kwiat, białe obłoki, czy szum fal.? #healthymom lthylife #annalewandowska#healthyplanbyann #lifestyle” – napisała Anna Lewandowska.

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: kadr z youtube.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ