Marion

Marion Cotillard jest w ciąży! Aktorka wydała oświadczenie!

Marion Cotillard postanowiła zdementować plotki dotyczące jej romansu z Bradem Pittem. Aktorka potwierdziła również, że spodziewa się dziecka. Kto jest ojcem jej maleństwa? Przeczytajcie, co gwiazda napisała w swoim oświadczeniu!

Marion

Kto jest ojcem jej dziecka?

Marion Cotillard opublikowała długi wpis na Instagramie. Aktorka potwierdziła, że jest w ciąży, a ojcem dziecka jest jej mąż – Guillaume Canet. Napisała o nim, że jest jej miłością i jedynym mężczyzną, którego potrzebuje. Tym samym aktorka ucięła plotki na temat jej romansu z Pittem, którego poznała na planie filmu „Sprzymierzeni”. Wiele osób oskarża gwiazdę o rozpad małżeństwa Brada i Angeliny. Czy teraz zmienią zdanie?

Czego życzy Brangelinie?

Cotillard napisała również, że nie jest zdruzgotana wiadomością o rozstaniu pary. Zapewniła też, że życzy Angelinie i Bradowi dużo spokoju w tym trudnej dla nich sytuacji.

„To będzie moja pierwsza i jedyna reakcja odnośnie newsa, który wybuchł 24 godziny temu i do którego zostałam wciągnięta. Nie zwykłam komentować tego typu spraw ani brać ich poważnie, ale ponieważ sytuacja się nakręca i dotyka ludzi, których kocham, muszę przemówić. Po pierwsze wiele lat temu spotkałam mężczyznę mojego życia, ojca naszego dziecka i dziecka, którego oczekujemy. On jest moją miłością, moim najlepszym przyjacielem i jedynym mężczyzną, którego potrzebuję. Po drugie, do wszystkich tych, którzy uważają, że jestem zdruzgotana – mam się dobrze, dziękuję. Chciałabym życzyć obojgu – Angelinie i Bradowi, których bardzo szanuję, znalezienia spokoju w tym trudnym czasie”.

Czy myślicie, że Brad i Angelina dojdą jeszcze do porozumienia?

 

Źródło zdjęć: www.infoshutter.com

 ______________                                                  

Zapraszamy również do polubienia naszego profilu na Facebooku oraz zapoznania się z ofertą naszego sklepu internetowego

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ