Marina cieszy się swoim sukcesem

„Bezrobotna, była piosenkarka” Marina cieszy się swoim sukcesem!

Marina Łuczenko chwali się kolejnym sukcesem! Jej najnowszy singiel „Let Me Love the Lonely”, który nagrała z wokalistą Jamesem Arthurem, zyskał status złotej płyty! A wszystko dzięki dużej popularności w mediach cyfrowych. Jak artystka odpowiada internautom, którzy jeszcze nie tak dawno nazywali ją „bezrobotną, byłą piosenkarką”?

Marina cieszy się swoim sukcesem

Marina Łuczenko odniosła duży sukces! Jej nowa piosenka „Let Me Love the Lonely”, którą nagrała z Jamesem Arthurem, uzyskała w Polsce status platynowej płyty!  Artystka w we wpisie na Instagramie wspomina, że bez dużej promocji, teledysku oraz pomocy rozgłośni radiowych, po 2,5 miesiącach na YouTube przekroczyła 2,5 mln odsłon otrzymała status platynowej płyty. Gratulujemy!

Marina żali się, że w ostatnim czasie była określana jako „bezrobotna, była piosenkarka”, a bardzo często mówiło się o niej w kontekście WAG, czyli żony piłkarza Wojciecha Szczęsnego.

Natomiast Jamesa Arthura nazywano dawno zapomnianym finalistą programu „X factor”. Obecnie artysta jest bardzo popularny nie tylko w Anglii i Australii, ale też w Kanadzie i innych krajach. W USA jego pierwszy singiel ma ponad 158 milionów odsłon, a utwór wokalisty utrzymuje się w dziesiątce cyfrowych list na świecie.    

 Marina zwraca uwagę, że to całkiem niezły wynik, jak na taki duet. Jak odpowiada hejterom?   

„Kochani, utwór #LetMeLoveTheLonely z @jamesarthurinsta23 bez większej promocji, teledysku i bez wsparcia w radiu, po 2,5 miesiącach na YouTube przekroczył 3 mln odsłon, a dzięki popularności na serwisach cyfrowych zyskał status złota. Nieźle, jak na duet „bezbarwnej”, „bezrobotnej”, „byłej piosenkarki”, z „dawno zapomnianym finalistą Xfactor ” (tak o nas pisano nie tak dawno)??

Aktualnie, James Arthur jest juź #1 nie tylko w Anglii i w Australii, ale również w Kanadzie i kilku innych krajach. Jest też w pierwszej #10 w USA z pierwszym singlem, który na YouTube ma już ponad 158 mln odsłon. No i stale utrzymuje się w top 10 cyfrowych list na świecie (iTunes, Spotify, inne). Chyba jednak nie taki zapomniany, co nie??” – pisze Marina Łuczenko.

Wcale nie bezrobotna?

Gwiazda odpowiada też na zarzuty, według których jest bezrobotna. Piosenkarka prosi, aby nie dać się zwieść manipulacjom związanym z jej zarobkami oraz współpracą z Arthurem.

„A co do „bezrobotnej, byłej piosenkarki”, to zostawmy na boku kwestie, ile zarobiłam m.in za ten projekt… To tylko żałosne manipulacje, nie dajcie się im zwieść.

A ja dalej robię swoje. Dziękuję za serducho dla #LetMeLoveTheLonely, ?❤️ #nevergiveup” – pisze Marina Łuczenko.

https://www.instagram.com/p/BPVT36JhSD9/?taken-by=marina_official&hl=pl

Czy podoba wam się singiel “Let Me Love the Lonely”?

———————————————————————————————————

Źródło zdjęć: www.instagram.com/ marina_official

ZOSTAW ODPOWIEDŹ