Marina Łuczenko o swoim występie w „Dzień Dobry TVN”: Nawet przez myśl mi nie przeszło, że jest jakaś afera

Marina Łuczenko o swoim występie w „Dzień Dobry TVN”: Nawet przez myśl mi nie przeszło, że jest jakaś afera

Marina Łuczenko niedawno gościła w programie „Dzień Dobry TVN”, w którym promowała serial „39 i pół tygodnia”, w którym bierze udział. Rozmowa zeszła na temat synka gwiazdy. Dziennikarka źle wymówiła jego imię. Co myśli o tym Marina?

Marina Łuczenko o swoim występie w „Dzień Dobry TVN”: Nawet przez myśl mi nie przeszło, że jest jakaś afera

Marina Łuczenko w studiu „Dzień Dobry TVN” opowiadała o odcinku serialu „Dzień Dobry TVN”, w którym bierze udział. W pewnym momencie prowadzący, Anna Kalczyńska i Andrzej Sołtysik, zaczęli pytać o synka gwiazdy. Dziennikarka źle wymówiła jego imię.

 – Liama. Liama, nie “Lajama”. Kto w ogóle wymyślił “Lajam”? To jest Liam – sprostowała Marina.

Niektórzy dziennikarze podchwycili emocjonalne słowa Mariny. W mediach zawrzało. Teraz piosenkarka tłumaczy, jak było naprawdę.

„Piszą, że Marina zrugała dziennikarkę, Marina oburzona, wściekła na TVN. To jest jakaś komedia. Byłam przedwczoraj w Dzień Dobry TVN, celem spotkania było promowanie odcinka, w którym się pojawiam po raz pierwszy „39 i pół tygodnia” – tłumaczy gwiazda na Instagramie.

https://www.instagram.com/p/B2KSK0_lwDw/

Turbo sympatycznie

Wokalistka podkreśla, że bardzo lubi Annę Kalczyńską oraz Andrzeja Sołtysika i chętnie z nimi rozmawia. Nie ma im nic za złe, a medialne zamieszanie wokół tego tematu ocenia bardzo negatywnie. Jak odczytuje intencje wielu dziennikarzy?

„Było tam turbo sympatycznie, uwielbiam tę parę dziennikarską i zawsze chętnie do nich przychodzę. Nawet przez chwilę mi nie przeszło przez myśli, że jest jakaś afera, obrażona. Wiadomo, zawsze chodzi o to samo, żeby zrobić ze mnie jakąś idiotkę, która na coś takiego reaguje w taki sposób, bardzo emocjonalny” –mówiła Marina.

Kto ma rację?

Przypominamy, że Marina wróciła do „39 i pół tygodnia” i w 3. odcinku pojawiła się po raz pierwszy od czasu przerwy.  Oglądacie serial?

https://www.instagram.com/p/B1g3aMjluNT/

—————————————————————————————————

Źródło zdjęć: pl.wikipedia.org

ZOSTAW ODPOWIEDŹ