Maria Konarowska na porodówce. Kiedy rodzi?

Maria Konarowska urodziła, a teraz z powrotem trafiła do szpitala!

Maria Konarowska kilka dni temu urodziła córkę Gaję. Dziewczynka ma się bardzo dobrze, jednak gorzej z jej mamą – aktorka po raz drugi trafiła do szpitala. Co się stało?

Maria Konarowska urodziła, a teraz z powrotem trafiła do szpitala!

Maria Konarowska o swojej ciąży poinformowała fanów na Instagramie. Również kilka dni temu zdradziła fanom, że urodziła córeczkę Gaję.

„Nie miałam pojęcia, że cały świat, jest w rzeczywistości taki malutki ?Gaja ?” – napisała w mediach społecznościowych pod uroczym zdjęciem.

https://www.instagram.com/p/B5dqFiBAIQi/

Gwiazda wraz z dziewczynką została wypisana ze szpitala. Wydawało się, że wszystko jest na dobrej drodze, jednak okazało się, że Maria Konarowska ponownie znalazła się w szpitalu. Co się stało? Wszystko przez ogromne osłabienie!

„Naprawdę, z ręką na sercu, z przysięganiem na wszystkie świętości. Do głowy by mi nie przyszło, że to co przyjdzie pózniej będzie takie trudne na tak wielu płaszczyznach. W moim otoczeniu kobiety raczej szybko dochodziły do siebie i generalnie, z mojej perspektywy, mało się mówiło o czasie zaraz po porodzie. Dlaczego? Nie wiem. Bo to za trudne? Bo nie ładne? Nie estetyczne? Moja wizja była taka, że właściwie „to najgorsze” co miało być związane z ciążą mnie zwyczajnie ominęło a dalej to juz jest tylko piękne, wypełnione tak zwanym „innym zmęczeniem” i miłością, opiekowanie się maleństwem. Byłam przekonana, że rach ciach i po sprawie i do domu…Do domu zostalam wypisana w miarę szybko, ZA szybko jak się okazało…z powodu ogromnego osłabienia musiałam wrócić do szpitala” – czytamy na Instagramie aktorki.

Łączę się w bólu

Na szczęście aktorka czuje już się znacznie lepiej. Powoli dochodzi do lepszej formy. A córeczka? Jest szczęśliwa i uśmiechnięta. Oby tak dalej!

„Powoli dochodzę do siebie i jestem na szczęście pod opieką wspaniałej załogi szpitala im. Świętej Rodziny ?? Gaja jest ze mną i ma się świetnie ??? Jest przecudna, uśmiechnięta, zaryzykuje stwierdzenie, że szczęśliwa ???? To rekompensuje wszystko co się dzieje wokół.

Tak czy siak, po polsku łączę się w bólu ze wszystkimi mamami, które zmiótł połóg. Bądźcie dla siebie dobre” – kończy aktorka.

My też dołączamy się do tego apelu. Bądźmy dla siebie dobre, nie tylko po porodzie, ale cały czas!

https://www.instagram.com/p/B5f_lWPgjcm/

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: By Michał Wilczewski – Sent to OTRS by Maria Konarowska, CC BY-SA 3.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=17940690

ZOSTAW ODPOWIEDŹ