Mama Marleny z "Rolnik szuka żony" jest ciężko chora

Mama Marleny z “Rolnik szuka żony” jest ciężko chora

Marlena z tegorocznej edycji programu „Rolnik szuka żony” przeżywa dramat. Okazuje się, że mama uczestniczki jest ciężko chora. Znamy szczegóły!

Mama Marleny z “Rolnik szuka żony” jest ciężko chora

Marlena z „Rolnik szuka żony” przeżywa ciężkie chwile. Młoda uczestniczka programu nie przypadła do gustu wielu internautom, którzy nie szczędzą na jej temat niemiłych słów, a także zmaga się z rodzinnym dramatem.

„Dziewczyna wychowuje się w wielodzietnej rodzinie. Ma 4 rodzeństwa. Jej mama jest ciężko chora na raka, a Marlena pracuje m.in. na jej chemioterapię. Dojeżdża ponad 100 km do Warszawy, by pracować przez 2 dni w restauracji od rana do nocy, śpiąc w międzyczasie 3-4 godziny, by po 2 dniach tego maratonu wrócić do domu na chwilę odpoczynku- czytamy na Facebooku na fanpage poświęconym Marlenie.

Opublikowany przez Bronimy Marleny z programu Rolnik Szuka Żony Piątek, 27 września 2019

Szukam kliniki

Uczestniczka aktualnej edycji show TVP potwierdza smutne wiadomości.

Tak, to prawda. Rak jajnika z licznymi przerzutami. Mama walczy z chorobą już ponad dwa lata. Nie organizuje jeszcze żadnej zbiórki, ponieważ najpierw muszę znaleźć jakąś klinikę, która jej pomoże- Marlena zdradziła w rozmowie z „Faktem”.

Administratorzy fanpage dziękują za setki wiadomości ze słowami wsparcia. „Wszystkie jej przekażemy” – obiecują.

My również życzymy dużo zdrowia mamie Marleny oraz jej bliskim – Niech siła będzie z Wami.  

Rak jajnika – objawy

Światowe raporty epidemiologiczne wskazują na stały wzrost tendencji do zachorowania na cichego zabójcę – jak określany jest potocznie przez lekarzy rak jajnika. Każdego roku na świecie umiera ponad 114 000 kobiet z rakiem jajnika. Większość nowotworów jajnika to guzy sporadyczne, a 5-10% stanowią przypadki uwarunkowane genetycznie.

Objawy raka jajnika mają zazwyczaj cechy niecharakterystyczne, przez długi czas nowotwór rozwija się w organizmie w sposób utajony, a symptomy pojawiają się, gdy guz jajnika osiągnie znaczne zaawansowanie. Z tego powodu rak jajnika nazywany jest często cichym zabójcą. Mogą to być dolegliwości uciskowe w postaci objawów dysurycznych, zaparć, wzdęć, uczucia pełności w brzuchu lub bólów w podbrzuszu. Wczesne symptomy, które wymieniają pacjentki z rakiem jajnika na forum onkologicznym to ból miednicy i brzucha, zwiększenie obwodu brzucha, szybkie uczucie pełności podczas jedzenia i zmiana częstotliwości oddawania moczu – czytamy na stronie internetowej zwrotnikraka.pl

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: Facebook, fanpage Bronimy Marleny z programu Rolnik Szuka Żony

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

2452 More posts in Gwiazdy category
Recommended for you
Czy Robert Lewandowski zaskoczył Anię „cieszynką” na boisku? Wiemy!
Rodzina Lewandowskich na wakacjach! A potem…

Ania i Robert Lewandowscy wraz z Klarą pojechali na wakacje. Jak spędzają czas wolny? Trenerka...