Mama Macieja Musiała zawierzyła go opiece Maryi

Mama Macieja Musiała zawierzyła go opiece Maryi. Do czego zachęca syna?

Maciej Musiał nigdy nie ukrywał, że jest wierzący. Młody aktor otwarcie mówi o swojej wierze w Boga oraz często angażuje się w inicjatywy promujące chrześcijańskie wartości. Jego mama, Anna Musiał, zdradza, że powierzyła syna Matce Bożej. Do czego namawia teraz gwiazdę „Rodzinki.pl”?

Mama Macieja Musiała zawierzyła go opiece Maryi

Maciej Musiał często otwarcie mówi o swojej wierze w Boga. Chętnie bierze również udział w chrześcijańskich inicjatywach. Aktor angażował się już m.in. w akcję „Uratuj Świętego”, która zachęca do modlitwy za dzieci poczęte zagrożone aborcją, brał udział we Franciszkańskim Spotkaniu Młodych w Kalwarii Pacławskiej, prowadził koncert poświęcony Janowi Pawłowi II, a niedawno był ambasadorem Światowych Dni Młodzieży. Aktor często podkreśla, że „poczucie istnienia Boga daje mu spokój”.

Mama aktora jest wierzącą osobą. Po urodzeniu syna zawierzyła go pod opiekę Matki Bożej.

„Moja mama zawierzyła mnie Maryi. Mama miała dosyć trudną sytuację, ponieważ zanim zaszła ze mną w ciążę, dwa razy poroniła. Miała już czterdzieści sześć lat i lekarze powiedzieli, że to się nie uda, albo dziecko urodzi się chore, albo moja mama umrze przy porodzie. Oczywiście sugerowali przerwać ciążę. Moja mama powiedziała, że tego nie zrobi i zawierzyła Maryi, a ja urodziłam się zdrowa. Ja również zawierzyłam swojego syna Maryi i rezultaty są takie, że jestem o niego spokojna. On wie, że to zrobiłam, ale oczywiście nie docenia. Myślę, że doceni to kiedyś” – zdradziła Anna Musiał w rozmowie z Salve TV.

Przełomowe rekolekcje

Mama Maćka Musiała na osiemnaste urodziny zabrała syna na rekolekcje. Wtedy aktor w sposób szczególny poczuł obecność Boga.

„Podczas modlitwy w pewnym momencie poczułem Boga, zaczęły mi płynąc łzy” – relacjonował aktor.

Ojciec Leon! #rock&roll #mlodosc #koledzy kto kojarzyyy?

A post shared by Maciej Musiał (@maciekmusial_official) on

Pod płaszczem Matki Bożej

Anna Musiał pomocy szuka w ramionach Maryi. Pielgrzymka do Medjugorie bardzo wpłynęła na jej dalsze życie.

“W momencie, kiedy jechaliśmy autokarem usłyszałam słowa od kapłana, że każdy kto jedzie do Medjugorie jest zaproszony przez Matkę Bożą. Ja czułam się zaproszona przez Matkę Bożą. W Medjugorie jest spokój, niesamowita atmosfera, wszyscy chodzą z różańcami. Tam naprawdę czuje się coś wyjątkowego”  – podkreślała Anna Musiał.

Mama młodego aktora uważa, że powierzenie swojego dziecka Matce Bożej to najlepszy prezent, jak rodzic może dać swojemu dziecku.  

„W pewnym momencie Matka Boża przemówiła do mnie, a ja się jej zwierzałam. Ona jest jak dobra mama, pomaga nawet w banalnych, codziennych sprawach. Przez nią jesteśmy bliżej Pana Boga. To, że już jako dziecko zostałam zawierzona Matce Bożej, to najlepszy prezent jaki mogłam dostać od moich rodziców i jaki mogłam dać swojemu synowi” – mówiła Anna Musiał w „Dobrym Tygodniu”.

Anna Musiał namawia syna na wyjazd do Medjugorie. Myślicie, że Maciej Musiał zdecyduje się na taką pielgrzymkę?

Z planu filmu Dwie Korony o Maksymilianie Kolbe 😜

A post shared by Maciej Musiał (@maciekmusial_official) on

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: www.instagram.com/maciekmusial_official/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

1329 More posts in Gwiazdy category
Recommended for you
pierwsze oficjalne zdjęcia książęcej pary
Mamy pierwsze oficjalne zdjęcia książęcej pary! Wykonał je polski fotograf, który też jest księciem!

Już są pierwsze oficjalne zdjęcia ze ślubu księcia Harry'ego i Meghan Markle. Wykonał je Alexi...