Mama Kamila Stocha o skoczku: „Duży był, okropny grubas”

Mama Kamila Stocha o skoczku: „Duży był, okropny grubas”

Kamil Stoch w niedzielnym konkursie po pierwszej serii był pierwszy. Niestety później znacznie pogorszyły się warunki pogodowe. Ostatecznie skoczek zajął szóste miejsce. Jego każdy start przeżywa cała rodzina. Mama Krystyna zamiera ze strachu. Bardzo pragnie, aby syn skoczył bezpiecznie. Często wspomina jak to było, gdy Kamil się urodził. Żartobliwie nazywa go „grubasem”. Ile ważył skoczek?

Najwięksi kibice

Skoczek po pierwszej serii prowadził w niedzielnym konkursie, ale przez fatalne warunki wietrzne spadł na szóstą pozycję. Jednak nie da się ukryć, że Kamil Stoch jest teraz w świetnej formie. Z jego startów cieszy się cała rodzina, a szczególnie mama Krystyna, tata Bronisław, siostry Ania i Natalia z mężami. Mistrzowi kibicuje również jego siostrzeniec Alik. Szczególnie mama przeżywa każdy skok syna.

“Ja zamieram ze strachu – tak bardzo się boję, żeby skoczył bezpiecznie. On i wszyscy jego koledzy. Ten lęk towarzyszy mi, odkąd Kamil zaczął skakać” – mówi Krystyna Stoch w rozmowie z magazynem “Viva”.

Ale potem, gdy wszystko się uda, w rodzinie jest wielka euforia. 😀

„A kiedy już skoczy, to straszny krzyk się u nas podnosi, wszyscy się ściskamy, całujemy i rośniemy z dumy” – zdradza siostra Natalia. 

Mama Kamila Stocha o skoczku: „Duży był, okropny grubas”

Mama skoczka wielokrotnie wspomina, jak pierwsze chwile po urodzeniu syna. Mówi, że był z niego “kawał chłopa” 😉

“Duży był, całe dwa dziewięćdziesiąt, okropny grubas. Ania ważyła dwa sześćdziesiąt, a Ninka dwa czterdzieści. Kamil więc był najgrubszy” – zdradza Krystyna Stoch.

Jednak siostra Natalia jest zdania, że gdy mówi się o “grubasie”, to wszyscy się spodziewają, że ważył co najmniej cztery i pół kilo.

“Sama byłam bardzo szczupła, ważyłam 47 kilo, a w ciąży 52. To jak miałabym wydać na świat takiego wielkoluda? Rodziłam dzieci i wracałam do domu, normalnie płaska jak przed ciążą, tyle że z noworodkiem na ręku. A kobiety w okolicy się dziwiły: To pani była w ciąży, nie zauważyłyśmy. Taka już moja natura” – przyznaje mama Kamila Stocha.

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: www.facebook.com/Kamil Stoch

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

1329 More posts in Gwiazdy category
Recommended for you
pierwsze oficjalne zdjęcia książęcej pary
Mamy pierwsze oficjalne zdjęcia książęcej pary! Wykonał je polski fotograf, który też jest księciem!

Już są pierwsze oficjalne zdjęcia ze ślubu księcia Harry'ego i Meghan Markle. Wykonał je Alexi...