Maja Bohosiewicz zmieniła fryzurę! Już tak nie wygląda!

Malujesz się i jednocześnie prowadzisz auto? Maja Bohosiewicz ostrzega! To może źle się skończyć!

Maja Bohosiewicz przestrzega przed nieuważnym jeżdżeniem samochodem. Trenerka zdała sobie sprawę, że nagrywanie filmików, odpisywanie na sms czy szukanie szminki podczas jazdy autem mogą mieć fatalne skutki. Przeczytajcie szczery wpis gwiazdy!

Malujesz się i jednocześnie prowadzisz auto? Maja Bohosiewicz ostrzega!

Czy też zdarza Ci się, że podczas prowadzenia samochodu rozmawiasz przez telefon, odpisujesz na sms albo się malujesz? Jeśli tak, to wpis Mai Bohosiewicz jest na pewno dla Ciebie! Aktorka również to robiła, jednak jedno wydarzenie całkowicie zmieniło jej postrzeganie. Co się stało?

Wczoraj @starydzidziutkow obchodził swoje 34 urodziny. Dzień go nie oszczędził bo po 7:00 rano dostałam telefon, że miał kolizje na drodze. Kilka sekund, cudza nieuwaga, deszcz oraz myślenie o niebieskich migdałach mogło zakończyć się tragicznie. Zdaje sobie sprawę, że na drogach są wypadki, ludzie giną, ale ciągle w swojej naiwności myśle, że ja i moja rodzina jesteśmy nieśmiertelni. Po takiej sytuacji, która finalnie kończy się naprawą samochodu i kupą stresu orientuje się jak małe drobne idiotyczne wręcz ruchy mają brzemienne skutki na naszym życiu. To co napisze będzie świadczyło o moim kretynizmie ale dajmy ludziom szanse na poprawę. Od dzisiaj już nigdy nie nagram nic podczas jazdy. Powinnam oczywiście nigdy tego nie robić, ale wiecie jak to jest, człowiekowi się wydaje, że to niegroźne bo przecież jeszcze nigdy nic się nie stało. Koniec z odpisywaniem na smsy na światłach, koniec z grzebaniem w torebce bi jade 30km\h. Czasami te sekundy, albo odrobina uwagi którą poświęciliśmy na szminkę jest potrzebna do uratowania nam życia. @starydzidziutkow kochanie Ty moje, ciesze się, żeś cały i zdrowy i dziękuje Temu Na Górze za pokiwania palcem. Lekcja odrobiona. #ŻycieŻycieJestNowelą #NieKrecinyNaDrodze #MadraMajaPoSzkodzie” – napisała Maja Bohosiewicz na Instagramie.

https://www.instagram.com/p/BZeXIyVjt56/?hl=pl&taken-by=starydzidziutkow

Pamiętajmy, że nasze życie lub innych ludzi jest nieporównywalnie ważniejsze od perfekcyjnie pomalowanych ust czy paznokci. W końcu żyje się tylko raz! 

———————————————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: www.instagram.com/majabohosiewicz

ZOSTAW ODPOWIEDŹ