Czego nie lubi mama Małgorzaty Rozenek? Gwiazda zdradziła, za co ją krytykuje!

Małgorzata Rozenek zagra u Patryka Vegi? „Będzie to ekspresyjna postać”

Małgorzatę Rozenek czeka duże wyzwanie aktorskie! Wiele wskazuje na to, że gwiazda zagra w nowym filmie Patryka Vegi, który wejdzie do kin w 2021. Już niedługo zaczną się przygotowania do produkcji!   

Małgorzata Rozenek zagra u Patryka Vegi? „Będzie to ekspresyjna postać”

Małgorzata Rozenek jest charyzmatyczną postacią. Popularność w mediach zdobyła za sprawą programu „Perfekcyjna Pani Domu”, a potem została prowadzącą innych produkcji m.in. „Projektu Lady”. Nie bez znaczenia był też jej udział w „Azja Express” wraz z partnerem Radkiem Majdanem. Jednak teraz wiele wskazuje na to, że już wkrótce zobaczymy ją w nowej roli! Gwiazda zostanie aktorką! Okazuje się, że reżyser Patryk Vega chętnie widziałby ją w swojej produkcji!

„Małgosia Rozenek ma cudowną energię, w związku z tym z pewnością będzie to postać ekspresyjna. Myślę jednak, że ona ma szersze spektrum możliwości niż to, co znamy dotychczas z mediów. Dlatego chciałbym jej dać rolę, która pozwoli wykreować kobietę inną niż Małgosia jest prywatnie, bo tylko dzięki temu będziemy mogli pokazać, że ma talent aktorski” – mówił Patryk Vega w rozmowie z Fleszem.

https://www.instagram.com/p/BzQCKJPBAOr/

Wyjść ze strefy komfortu

A czy Małgorzata Rozenek chciałaby u niego wystąpić? Jak najbardziej! Celebrytkę intryguje to, że dzięki aktorstwu mogłaby wyjść ze swojej sfery komfortu. Jest gotowa na eksperymenty!

Patryk Vega ma duże doświadczenie reżyserskie i najlepiej wie, kogo obsadzić w jakiej roli. Jest prawdziwym profesjonalistą. (…) Domyślam się, że rola u niego wymagałaby ode mnie tego, żebym wyszła ze strefy komfortu i spojrzała na siebie z perspektywy. Oczywiście, jestem chętna na wizerunkowe eksperymenty, o których nawet nie śmiałabym myśleć. Mam kilka pomysłów, ale na razie zostawię je dla siebie – zdradziła „Fleszowi” gwiazda.

W takim razie czekamy na film z udziałem Małgorzaty Rozenek!

https://www.instagram.com/p/BzGcIXGhZbe/

————————————————————————————————-

Źródło zdjęć: By Fryta 73 – Małgorzata Rozenek-Majdan, CC BY-SA 2.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=59255964

ZOSTAW ODPOWIEDŹ