Małgorzata Rozenek chwali Meghan Markle! Za co?

Małgorzata Rozenek zachwyciła kreacją na Balu Dziennikarzy. Ale czy to plagiat?

Małgorzata Rozenek na 19. Charytatywnym Balu Dziennikarzy zachwyciła swoją czarno-białą kreacją. Oczy gości były zwrócone właśnie na oryginalną suknię gwiazdy, którą stworzył Robert Czerwik. Jednak okazuje się, że bardzo podobny strój już kiedyś powstał! Zobaczcie zdjęcie!

Małgorzata Rozenek zachwyciła kreacją na Balu Dziennikarzy. Ale czy to plagiat?

Małgorzata Rozenek zaprezentowała na Balu Dziennikarzy wyjątkową suknię. Gwiazda miała na sobie ekstrawagancką biało-czarną spódnicę, do tego dobrany był minimalistyczny czarny golf oraz proste, czarne sandałki.

https://www.instagram.com/p/Bt_A48WB7fQ/

„Bal dziennikarzy 2019. To był wspaniały wieczór???✨?? bardzo dziękuje niewiarygodnemu i cudownemu @robertczerwik ?❤️ za stworzenie sukni moich marzeń❤️ a atmosfera przygotowań z moimi kochanymi i niezastąpionym @betixmilczarek @sylwia.habdas @kamilabrudzynska @kamilaauguscik w pięknym atelier @robertczerwik była szampańska? jesteście kochani? dzięki Wam bawiłam się najlepiej❤️ #bestteamever❤️ –  napisała Małgorzata Rozenek na Instagramie.

A jak kreację komentowali internauci?

’To podobno suknia marzeń Pani Małgorzaty.. Czyli stworzona przez niego wg. jej wizji.. On nie odrobił lekcji.. Jako projektant chyba powinien być obeznany, czy coś podobnego już kiedyś nie powstało. Sama nie wiem.. Przez chwilę było spektakularne WOW i o to chodziło Pani M. Cóż.. Trwało chwilę..”,

„Czarny obcisly „golf” w połączeniu z tak bogatym dołem wygląda obłędnie ??? silna i drapieżna to mi mówi ta suknia ?”,

„Nie popieram kopiowania, bo walczę z kalką od wielu lat, ale Pan Robert jest bardzo dobrym projektantem, nie wiem co napisać ?” – pisali internauci.

https://www.instagram.com/p/Bt_FaUzhaGT/

Plagiat?

Wszystko byłoby dobrze, gdyby nie to, że sukienka, którą zaprojektował Robert Czerwik jest łudząco podobna do projektu z 2016 roku francuskiego projektanta Stephane Rollanda. Kreację zaprezentowała również Ciara w 2016 roku na rozdaniu nagród American Music Awards.


—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: pl.wikipedia.org

ZOSTAW ODPOWIEDŹ