Rozenek-Majdan z rodziną na meczu

Małgorzata Rozenek-Majdan na meczu! Kto jej towarzyszył?

Jak Małgorzata Rozenek-Majdan spędziła niedzielę? Prowadząca „Projekt Lady” pojawiła się wraz z dziećmi i rodzicami na stadionie Polonii Warszawa, aby kibicować swojemu ukochanemu. Radosław Majdan grał w meczu charytatywnym dla Rafała – piłkarza z Polonii, który uległ poważnemu wypadkowi. Zobaczcie zdjęcia!

Rozenek-Majdan z rodziną na meczu

Kto najmocniej kibicuje?

Małgorzata Rozenek-Majdan niedzielne popołudnie spędziła na stadionie Polonii Warszawa. Towarzyszyły jej dzieci oraz rodzice prezenterki. Cała rodzin kibicowała Radkowi Majdanowi, który grał w charytatywnym meczu dla chorego Rafała Kośca. Część dochodów ze sprzedaży biletów zostanie przeznaczona na leczenie i rehabilitację zawodnika.

Małgorzata Rozenek napisała na Instagramie: „A niedziele spędzamy cała rodzina na Stadionie Polonii Warszawa, gdzie odbywa się mecz charytatywny dla Rafała Kośćca  W drużynie Reprezentacji Artystów Polski na pozycji bramkarza mój Radosław <3 Moi rodzice kibicują chyba mocniej niż ja”.

Ostatecznie Polonia pokonała drużynę Artystów Polskich 5:2, ale uśmiech całej rodzinie nie schodził z twarzy!

Małgorzata Rozenek-Majdan mecz

Poważny wypadek

Rafał Kościc w marcu tego roku uległ bardzo poważnemu wypadkowi. Zawodnik spadł ze schodów, złamał kręgosłup w odcinku szyjnym, potrzebna była natychmiastowa, skomplikowana operacja. Piłkarz spędził miesiąc w szpitalu. Później zaczął rehabilitację, jednak do pełnej sprawności jeszcze mu dużo brak. Piłkarz jest sparaliżowany od pasa w dół. Oprócz tego ma również porażone narządy wewnętrzne, neurogenny pęcherz, atonię jelit, neuralgię i spięcia spastyczne. Sportowiec zmaga się też z bezsennością, depresją oraz ma myśli samobójcze. 

Hojny gest

Majdanowie bardzo zaangażowali się w zbiórkę pieniędzy dla sparaliżowanego piłkarza. Przypominamy, że to właśnie na leczenie zawodnika Polonii zostały przekazane pieniądze zebrane od gości podczas wesela Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana. Małżeństwo zdecydowało, że dochód uzyskany z licytacji sukienki zaprojektowanej przez Ewę Minge oraz sesji zdjęciowej dla Vivy również zostanie przeznaczony na leczenie Rafała Kośca.

 

Źródło zdjęć: www.instagram.com/ m_rozenek

 ______________                                                  

Zapraszamy również do polubienia naszego profilu na Facebooku oraz zapoznania się z ofertą naszego sklepu internetowego.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

3270 More posts in Newsy category
Recommended for you
Olsztyn. Sklep monopolowy omija zakaz sprzedaży alkoholu

Od 4 września mieszkańcy Olsztyna nie mogą kupować alkoholu od 22 do 6 rano. Jednak...