Małgorzata Rozenek świętuje kolejne urodziny

Małgorzata Rozenek ma krótkie i rude włosy?! Ale zmiana! Zobaczcie, jak wygląda!

Małgorzata Rozenek zaskoczyła swoich fanów na Instagramie! Prezenterka pokazała się w krótkich i rudych włosach. Internauci byli w szoku. To dzieje się naprawdę? Zobaczcie odmienioną gwiazdę „Iron Majdan”!

Małgorzata Rozenek ma krótkie i rude włosy?! Ale zmiana! Zobaczcie, jak wygląda!

Uspokajamy, że Małgorzata Rozenek rzeczywiście zmieniła fryzurę, ale tylko na czas nagrywania jednego z odcinków programu „Warsztat urody” w TVN Style. Oczywiście gwiazda założyła perukę! Jak wam się podoba?

https://www.instagram.com/p/Bg3kXF_FplB/?taken-by=m_rozenek

Zdania internautów są podzielone. 

„Mam nadzieję,że to tylko peruka.Jestem na nie.W długich włosach o niebo lepiej. Pozdrawiam serdecznie?”,

„Zdecydowanie wolę dłuższe włosy ? jest wtedy pięknie, kobieco i sexi ?❤”,

„Mam nadzieję,że to tylko peruka.Jestem na nie.W długich włosach o niebo lepiej.Pozdrawiam serdecznie?”,

„Inna krótka fryzurka i jak dziewczynka ? super Pani Małgosiu” – piszą fani.

Warsztat urody

Małgorzata Rozenek wzięła sprawy w swoje ręce i w programie chce pomóc kobietom odzyskać atrakcyjny wygląd, a także dobre samopoczucie. Bohaterki zgłaszające się do jej nowego programu napotykają na swojej drodze wiele problemów. Kłopoty z cerą, nieproporcjonalna budowa, wąskie usta, opadające powieki, zniszczone włosy czy przebarwienia skóry to tylko niektóre z nich. Uczestniczki „Warsztatu urody” wielokrotnie zmagają się także z niską samooceną i wieloma kompleksami. Jednak każda z pań  chciałyby przejść metamorfozę, która na zawsze zmieni ich życie.

Małgorzata Rozenek-Majdan wierzy w siłę kobiet, dlatego do swojego roboczego sztabu zaprosiła wyłącznie panie, a wśród nich lekarki, psycholożki, specjalistki od medycyny estetycznej oraz makijażu, stylistki fryzur oraz trenerki. Ekspertki zrobią wszystko, żeby pozbyć się problemu, który spędza sen z powiek bohaterkom programu. Uczestniczki na pewno nie będą narzekały na nudę. Godziny babskich rozmów, udział w warsztatach, zabiegi medycyny estetycznej, wizyty u fryzjerki i kosmetyczki, a w razie potrzeby spotkania z najlepszymi psycholożkami. Na każdym kroku przemiany wspiera je gwiazda „Iron Majdan”.

Oglądacie „Warsztat urody”?

https://www.instagram.com/p/Bg3oLpXla-j/?taken-by=m_rozenek

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: www.instagram.com/m_rozenek/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ