Jakie plany ma Kacper Kuszewski? Aktor uchyla rąbka tajemnicy

Jakie plany ma Kacper Kuszewski? Aktor uchyla rąbka tajemnicy

Kacper Kuszewski po osiemnastu latach zrezygnował z pracy na planie „M jak miłość”. Aktor rozstał się z serialem, gdyż potrzebuje nowych wyzwań zawodowych. Chce również trochę odpocząć. Jakie ma plany na najbliższy czas? 

Jakie plany ma Kacper Kuszewski? Aktor uchyla rąbka tajemnicy!

„Przyszedł ten moment. Po osiemnastu latach rozstaję się z serialem “M jak miłość” i postacią Marka Mostowiaka.

To była trudna decyzja i długo do niej dojrzewałem. Byłem przecież związany z serialem od pierwszego dnia zdjęciowego, niemal od początku mojej zawodowej drogi. Miałem tu możliwość grać u boku wspaniałych aktorów, od których uczyłem się aktorskiego rzemiosła, oraz pracować ze wspaniałą ekipą filmową, dzięki której poznałem wszystkie tajniki planu filmowego i pracy przed kamerą

Miałem szczęście być jednym z bohaterów historii, którą pokochała cała Polska. Sukces “M jak miłość” to ewenement na skalę światową, tyle milionów widzów przez wszystkie te lata, rekordy oglądalności i niezmiennie najchętniej oglądany serial w polskiej telewizji. Wiem, że sympatia widzów zostanie ze mną na zawsze” – napisał Kacper Kuszewski w oświadczeniu, które opublikował na Facebooku.

Celebrytą nigdy nie będę

Aktor zaznacza też, że nie dostał roli w innym serialu.  Obecnie wraz z Katarzyną Zielińską pracuje nad nowym spektaklem. Pojedzie też na dłuższe wakacje. Planuje również trochę odpocząć w domu. Chce zaparzyć kawę w spokoju, puścić muzykę klasyczną oraz poczytać interesujące książki.

„Pracuję nad nowym przedstawieniem muzycznym w teatrze Roma z Katarzyną Zielińską. Pojadę na wakacje nad Morze Śródziemne, które już dawno temu zaplanowałem.  Nie skoczę nagle na bungee, nie zacznę też trenować karate. Może odrobinę poleniuchuję, bo lubię snuć się po domu w piżamie, robić sobie kawę i czytać książki, słuchając muzyki klasycznej średniowiecza i renesansu. I co tu ze mną zrobić? Celebrytą nigdy nie będę” – mówił Kacper Kuszewski w rozmowie z magazynem „Flesz”.

Mamy nadzieję, że wakacje będą udane! 🙂

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: www.facebook.com/Kacper Kuszewski

ZOSTAW ODPOWIEDŹ