Barbara Kurdej-Szatan o ciąży w świetle reflektorów

Gwiazdy bronią polskich piłkarzy. Internauci hejtują!

Polskim kibicom trudno pogodzić się z porażką naszej reprezentacji na mundialu. Przegrany mecz z Senegalem wydawał się wypadkiem przy pracy, ale spotkanie z Kolumbią okazało się już katastrofą. Polacy inaczej wyobrażali sobie grę naszej kadry. Wiele osób nie zostawia suchej nitki na sportowcach. W internecie nie brakuje hejtu. Kadrowiczów bronią celebryci! Co piszą?

Gwiazdy bronią polskich piłkarzy. Internauci hejtują!

Wiele znanych osób stanęło w obronie naszych piłkarzy. Jedną z nich jest Joanna Koroniewska, która przeciwstawia się hejterskim komentarzom oraz wyzwiskom. Pisze, że porażki są po to, aby nauczyć się pokory i jeszcze bardziej zmotywować się do ciężkiej pracy.

„Napiszę tylko jedno- po mundialu- smutek ogarnia pewnie większość z nas- oczywiście każdy ma prawo do wyrażania własnej opinii, jako kibic i Polak, ale błagam, nie rozumiem niektórych hejtow, wyzwisk i chamskich tekstów. To takie ważne- gro z nas to rodzice, którzy starają się wychować swoje dzieci jak najlepiej i najmądrzej i myślę sobie, właśnie jako Matka, że podstawową prawdą, której chcę nauczyć swoje dzieci to fakt, że każda, nawet największa porażka może je ukształtować, nauczyć pokory i z pewnością zmobilizować do cięższej pracy. Tyle w temacie. Ściskam w ten smutny deszczowy poranek. Wszystkich – pisze Joanna Koroniewska na Instagramie.

Jak odpowiadają internauci?

„A ja całkowicie rozumiem wszystkie słowa krytyki… Nawet od kibiców którzy za tych kibiców się uważają. Ten kto nie krytykuje jest tylko klakierem zapatrzonym w swoją reprezentację. Nie oszukujmy się.. Dobrze grają ale w reklamach”,

„Jak ja źle wykonam prace ponosze konsekwencje. Jak każdy… A oni wyjechali z kolejnymi $? Za co? Za co trener dostaje 200.000zl? No przepraszam” – czytamy pod wpisem aktorki.

Nie ma co rozpaczać

Barbara Kurdej-Szatan wspiera piłkarzy w trudnych chwilach. Udostępniła też wpis Mariny Łuczenko, żony Wojciecha Szczęsnego.

https://www.facebook.com/BarbaraKurdejSzatan/photos/a.537303909668392.1073741827.472767952788655/1943793832352719/?type=3&theater

„ja też się z tym zgadzam !!! Chłopaki – i tak Was kochamy !!! ❤️ emocje potrafią zeżreć człowieka, nie zawsze wszystko dzieje się tak, jak byśmy chcieli .. to nie koniec świata przecież !!! Nie ma co rozpaczać ? Do przodu rodacy !!! ? wszyscy ?” – napisała Barbara Kurdej-Szatan.

„Kibic to nie jest osoba, która nie potrafi krytykować. A im się krytyka należy za mundialową nijakość. Na szczyt się wchodzi przyjemnie, ale upadek z wierzchołka jest bolesny. Sami sobie zgotowali ten los w meczu z Senegalem”,

„Wczoraj bylam zla I pelna zalu. Dzsiaj przyszla refleksja i nadzieja ze bedzie lepiej. Prawdziwy kibic jest ze swoja reprezentacja na dobre I zle. Wiosna eliminacje na Euro, trzeba sie podniesc, tego zycze naszej kadrze. ?” – pisali internauci.

My również im tego życzymy!

————————————————————————————————-

ZOSTAW ODPOWIEDŹ