Maja Bohosiewicz

Maja Bohosiewicz o kłótniach w związkach

Maja Bohosiewicz jest aktywna w mediach społecznościowych, a fani doceniają jej pełne humoru wpisy. Aktorka często uchyla rąbka tajemnicy i pokazuje, jak wygląda jej rodzinne życie. Tym razem gwiazda wraz z mężem wybrała się do Paryża. Pobyt w „mieście zakochanych” skłonił ją do refleksji. Jak często kłóci się z ukochanym?

Maja Bohosiewicz o kłótniach w związkach

Maja Bohosiewicz jest jedną z najbardziej znanych polskich instamatek. Aktorka słynie z dystansu do swojej osoby oraz otaczającego ją świata. Na Instagramie pokazuje, jak wygląda prawdziwa codzienność. Jest przeciwna lukrowanym obrazkom, które są popularne w mediach społecznościowych. Gwiazda zdobyła serca wielu internautów.

Tym razem Maja Bohosiewicz podjęła temat relacji w związku. Aktorka zdradziła, że ze swoim wieloletnim partnerem, a od dwóch miesięcy mężem, pokłóciła się tylko dwa razy. Co jeszcze wyznała Maja Bohosiewicz?

„Po tych kilku latach razem bilans jest taki, że pokłóciliśmy się chyba dwa razy i nigdy nie położyliśmy się do łóżka obróceni plecami, nie chcąc sobie wyjaśnić jakiś nieporozumień. Ludzie popełniają błędy i tylko Ty decydujesz czy pozwolisz im je naprawić. No dobra, a wy to jesteście raczej włoskie małżeństwa? Kłótnie, talerze, wyzwiska, a potem ogień i dozgonna miłość? Góry i doliny? Czy wspólny lot na jednej wysokości bez nieoczekiwanych turbulencji? #couplegoals #staryistara #dobrzejakjestdobrze” – napisała Maja Bohosiewicz na Instagramie.

KOCHANI! Przedstawiam wam mojego chłopaka, narzeczonego i przyjaciela w jednym. Ile w życiu dostałam dzięki niemu…

Opublikowany przez Maja Bohosiewicz Piątek, 6 lipca 2018

Wiele fanek aktorki podziela jej zdanie – również nie lubi kłótni. Jednak niektóre mówią, że różnice zdań są potrzebne, ale ważne jest, aby potem się przepraszać i iść spać pokłóconym.

Nie cierpię kłótni. Nie wyobrażam sobie jak można się obrzucać oskarżeniani, kazać sobie nawzajem spadać itp a potem jakby nigdy nic wielka milosc🙈

Czasem kłótnia jest potrzebna żeby wyładować emocje 🙈 jak to powiedział Papież Franciszek “Kłóćcie się ile chcecie, niech latają talerze, ale nigdy nie kończcie dnia bez zgody” ❤️ ja tam lubię czasem się posprzeczać ale gdy dochodzi do rozstań kiedy jedno musi wracać do siebie prawie 1740 km to i tak jest płacz i leją się litry łez 😥

🙆🏻‍♂️🙆🏻‍♂️⏰🙆🏻‍♂️🙆🏻‍♂️⏰ znowu piątek. Tydzień uciekł. Kiedy? Nie wiem… tik tak tik tak. Za szybko wszystko jakoś. Nie?

Opublikowany przez Maja Bohosiewicz Piątek, 29 czerwca 2018

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: pl.wikipedia.org

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

517 More posts in Bez kategorii category
Recommended for you
Pracowałem dzień w food trucku. Ostra jazda, ale i pozytywna energia

Food trucki na dobre wpisały się w imprezowy krajobraz Polski. Jak jednak wygląda praca trzech...