Ta aplikacja ochroni Cię przed zrobieniem nieudanego tatuażu

Przed zrobieniem tatuażu wolałabyś sprawdzić, jak prezentuje się on na Twoim ciele? Teraz możesz to zrobić i uniknąć kiepskiego wzoru, który prawdopodobnie pozostanie z Tobą do końca życia.  Fot. Ink Hunter / InstagramProsty program stworzony został z myślą o osobach, które zastanawiają się nad zrobieniem tatuażu i nie są przekonane, czy wybrany wzór będzie dobrze prezentował się na ich ciele. Dzięki aplikacji Ink Hunter, stworzonej przez młody ukraiński zespół, wszyscy niezdecydowani mają możliwość zobaczenia tatuażu na swojej skórze, bez wizyty w profesjonalnym studiu.

Wystarczy, że wybierzesz z kolekcji ulubiony projekt lub załadujesz własny wzór, następnie zaznaczysz na ciele miejsce, w którym chciałbyś umieścić tatuaż i przyłożysz do niego telefon z uruchomioną bezpłatną aplikacją. Za pomocą odpowiednich algorytmów, program wyświetli na ekranie telefonu gotowy tatuaż.

Ink Hunter daje również możliwość przesłania gotowej wizualizacji znajomym lub opublikowanie jej na portalu społecznościowym. W ten sposób zyskujesz możliwość skonsultowania pomysłu z przyjaciółmi, zanim będzie za późno.

Niestety, nawet najlepsza aplikacja nie może dać pewności, że będziesz zadowolona ze swojego tatuażu. W końcu fekt końcowy zależny jest głównie od osoby, która przeniesie projekt na Twoją skórę. Wybieranie odpowiedniego studia tatuażu, to jedna z tych sytuacji, w których na pewno nie powinniśmy kierować się niską ceną.

__________________________________________

Zapraszamy również do polubienia naszego profilu na Facebooku oraz zapoznania się z ofertą naszegosklepu internetowego.


ZOSTAW ODPOWIEDŹ