Ile schudła Magda Gessler? Wiemy! „Znikam na wadze bez wysiłku”

Magda Gessler miała paraliż twarzy!

Magda Gessler jest aktywna w mediach społecznościowych. Gwiazda pokazuje wiele swoich zdjęć. Internauci często zarzucają jej, że stosuje botoks i przez niego inaczej wygląda. Okazuje się, że nic z tych rzeczy! Restauratorka zdradziła, że kilka lat temu miała paraliż twarzy i dlatego jej twarz ma inny wygląd! Spodziewaliście się tego?

 Magda Gessler miała paraliż twarzy!

Magda Gessler bardzo często publikuje swoje nowe zdjęcia w mediach społecznościowych. Pod każdą fotografią internauci pytają się, czy stosuje botoks, gdyż jej twarz jest zmieniona. Okazuje się, że słynna restauratorka nie odmładza się toksyną botulinową, a asymetryczna twarz wynika z konsekwencji problemu zdrowotnego, który dotknął ją kilka kilka lat temu… 

„Chodzi o paraliż nerwu trójdzielnego, który miałam w 2001 roku. Jeżeli ja się uśmiecham, to część twarzy jest nieregularna. Ludzie myślą, że to jest wypełnienie, albo coś takiego. To jest niestety skaza, w momencie kiedy się uśmiecham, każda część jest trochę inna. Każdy ma jakiegoś pecha, całe szczęście udało się to wyciągnąć, ale na zdjęciach często wygląda to jakby było coś robione w twarzy. (… ) Jak widać, cały się czepiają” – wyznała Magda Gessler w rozmowie z „Faktem”.

Internauci nie dają jednak za wygraną…

„Ile już pani botoksiku w buzię wpompowała? Lubię “Kuchenne…” i do Pani też nic nie mam, ale widziałam zdjęcia z lat wcześniejszych…” – napisała jedna użytkowniczka Instagrama w komentarzu pod zdjęciem.

Jak Magda Gessler zareagowała na komentarz?

„Zadziwia mnie pani. Czytam wszystkie wasze komentarze. Blokuję ludzi zarażonych zawiścią i głupich. Jest takie powiedzenie: Albo d..a, albo twarz. No cóż. Do chudych nie należę, wybrałam twarz…. ku pani rozczarowaniu… nie mam czasu nawet na regularny masaż. A gdzie tu godziny na gabinety zmian? – odpisała restauratorka.

https://www.instagram.com/p/BoP3l-an4CP/?taken-by=magdagessler_official

—————————————————————————————————————-

Źródło zdjęć: pl.wikipedia.org

ZOSTAW ODPOWIEDŹ