Macademian Girl na okładce Be Active! Za dużo Photoshopa?

Macademian Girl w programie „Supermodelka Plus Size”! Dlaczego weźmie w nim udział?

Już we wrześniu będziemy mogli oglądać program „Supermodelka Plus Size”. Okazuje się, że weźmie w nim udział znana blogerka modowa – Macademian Girl! Dlaczego zdecydowała się wziąć udział w produkcji?

Macademian Girl w programie „Supermodelka Plus Size”! Dlaczego weźmie w nim udział?

Macademian Girl  ceni różnorodność, nie tylko w świecie mody. Uważa, że współcześnie brakuje tolerancji. Chce również pokazać, że piękno nie ma rozmiaru.

– Zdecydowałam się na udział w tym projekcie bo jestem za różnorodnością, nie tylko w modzie. Tolerancja to cecha, która wyróżniają ludzi optymistycznych, otwartych na świat. Takie podejście rodzi empatię, a tej w dzisiejszych czasach bardzo brakuje. W tym programie pokazujemy, że poczucie atrakcyjności czy zasady dobrego wyglądu oraz stylu są niezależne od rozmiaru – mówi blogerka.

https://www.instagram.com/p/BWsshKYB8ed/?taken-by=macademiangirl

Trzeba dodać skrzydeł

Tamara Gonzales Perea zauważa, że wiele uczestniczek programu nie ma pewności siebie. Tymczasem finalistki tego bardzo potrzebują, by mogły czuć się dobrze w swoim ciele oraz aby mogły jak najlepiej zaprezentować swoje atuty.

– Uczestniczki programu często są nieśmiałe. Mimo, że same się zgłosiły to nadal są niepewne swoich zalet. Ja patrzę na nie obiektywnie i widzę coś zupełnie innego – ich ogromny potencjał. Mówię: „Pamiętaj, że jesteś piękna, że musisz się uśmiechać, jeśli chcesz przekonać ludzi do siebie. Ważna jest energia, podejście do wyzwań. Plecy proste, pierś do przodu, idź śmiało, kto jak nie Ty!” Czasem właśnie tego potrzebują żeby rozwinąć skrzydła. Poczuć, że nie są w tym same. Wspieram je, by znalazły w sobie odwagę i znalazły siłę by zmierzyć się z pokazaniem swojego ciała. Staram się sprawić, że by doceniły swoje atuty i dzięki temu pewniej prezentowały się przed jury.  – mówi Macademian Girl.

Gwiazda jest przekonana, że nie ma jednego kanonu kobiecego piękna. Każda kobieta jest inna i każda ma bardzo wiele zalet, które warto nauczyć się podkreślać. Modelki nie muszą nosić rozmiaru XS, aby święcić triumfy w świecie mody.

„To są dziewczyny, które na co dzień  raczej nie słyszą mnóstwa komplementów i które mają dużo kompleksów. Ale właśnie o to chodzi w  programie, żeby pokazać, że styl, klasa, piękno i wdzięk nie mają rozmiaru. Nie ma jednego kanonu piękna, kobiety są niesamowicie różnorodne i to jest w nas wspaniałe! Modelki plus size mają teraz swój czas – święcą na świecie triumfy  i chodzą po wybiegach największych domów mody, biorą udział w prestiżowych kampaniach. Chcemy pokazać dziewczynom, że nie muszą nosić rozmiaru XS, żeby się dobrze czuć ze sobą. Owszem muszą o siebie dbać, prawidłowo się odżywiać i ćwiczyć, żeby być zdrowe, ale przede wszystkim muszą się zaakceptować i zrozumieć, jak podkreślić swoje zalety”.

Będziecie oglądać po wakacjach program „Supermodelka Plus Size”?

https://www.instagram.com/p/BWrivNsh1D-/?taken-by=macademiangirl

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: www.instagram.com/macademiangirl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ