M jak miłość: Kim jest Michał Ostrowski

M jak miłość: Nowy sąsiad Joasi to morderca? Będzie chciał zabić Wojtusia…

Jeszcze kilka dni temu widzowie mieli nadzieję, że nowy sąsiad Joasi chciałby nawiązać bliższą znajomość z Chodakowską. Wydawało się też, że polubił Wojtusia… Jednak teraz okazuje się, że Michał Ostrowski może być mordercą, a wobec chłopca wcale nie ma dobrych zamiarów. Jaka jest prawda?

M jak miłość: Nowy sąsiad Joasi to morderca? Będzie chciał zabić Wojtusia…

Michał Ostrowski, w którego wciela się Paweł Deląg odziedziczył dom po ciotce. Jest nowym sąsiadem Asi i Wojtusia. Chodakowska wraz z chłopcem poznała Michała na ulicy. Mężczyzna przedstawił się, sprawiał dobre wrażenie. Jednak Wojtuś będzie chciał dowiedzieć się, kim naprawdę jest sąsiad, więc zakradnie się do jego domu. Znajdzie zdjęcie zakrwawionej kobiety.

Miałem utłuc matkę, ale zabiję smarkacza, działa mi na nerwy- powie w rozmowie telefonicznej Ostrowski.

Chwilę później zobaczy Wojtusia w swoim domu.

A co ty tutaj robisz?!- krzyknie na przerażonego chłopca.

Chwilę później poddenerowana Joasia wpadnie do mieszkania sąsiada.

„Policja już tutaj jedzie! Gdzie jest mój syn?! Gdzie jest mój syn? – będzie krzyczeć zrozpaczona Joasia.

Jak to wszystko się zakończy? Tego dowiemy się już wkrótce. Jedno jest pewne, bohaterowie „M jak miłość” nie zaznają spokoju.  

„Nikt nie spodziewałby się nigdy, czym zakończy się śledztwo Wojtusia. Mogę państwu jedynie powiedzieć, że na ulicy Wietrznej spokoju oni nie zaznają”- mówiła w kulisach Barbara Kurdej-Szatan.

A miało być tak pięknie…

Joasia ma za sobą bardzo trudne chwile. Kilka miesięcy temu miała nadzieję, że Długo wierzyła, że mąż Tomek wybudzi się ze śpiączki. Wierzyła, że policjant wyzdrowieje, ale on zmarł. Kobieta była w depresji, nie mogła pogodzić się ze stratą i trudnymi wspomnieniami. Wyjechała z dziećmi za granicę i tam chciała nabrać dystansu. Poza granicami kraju trochę uspokoiła się, ale nadal nie jest łatwo. Widzowie mieli nadzieję, że teraz los się do niej uśmiechnął. Jednak nikt nie spodziewał się, że sytuacja obróci się o 180 stopni. 

Mamy nadzieję, że wszystko zakończy się dobrze!

—————————————————————————————

Źródło zdjęć: www.facebook.com/M jak miłość

ZOSTAW ODPOWIEDŹ