kylie jenner

Kylie Jenner pomoże chorym dzieciom! Szczery gest?

Już w poniedziałek na rynku kosmetycznym pojawi się nowy błyszczyk od Kylie Jenner! Celebrytka ogłosiła, że kosmetyk powstał we współpracy z organizacją „Smile Train”, która pomaga dzieciom z rozszczepem podniebienia, dochód netto ze sprzedaży nowego produktu ma trafić na ten szczytny cel!

kylie jenner

Kosmetyczny biznes

Kosmetyki sygnowane nazwiskiem Kylie Jenner rozchodzą się jak świeże bułeczki. Najwięcej fanek mają matowe szminki Candy K. Co prawda, ich pierwsza seria została wycofana ze sprzedaży, gdyż pędzelki okazały się zbyt długie, a przez to mniej precyzyjne. Później jedna z urodowych blogerek odkryła, że mają one prawie taki sam skład jak szminki ColourPop’s Ultra Matte Liquid Lipstick, który kosztuje tylko 6 dolarów. Jednak Kylie Jenner nie poddała się i w czerwcu wprowadziła również cienie do powiek o nazwie KyShadow. Teraz celebrytka wpadła na nowy pomysł!

Błyszczyk z okazji Światowego Dnia Uśmiechu

Kylie Jenner ogłosiła, że z okazji Światowego Dnia Uśmiechu do sprzedaży trafi limitowana edycja jej błyszczyków. Nowy kosmetyk o jasnoróżowym kolorze nosi nazwę „Uśmiech”. Celebrytka uważa, że ten odcień jest radosny i odpowiedni dla dziewczyn w każdym wieku. Produkt powstał we współpracy z organizacją „Smile Train”, która pomaga dzieciom mającym rozczep podniebienia, dlatego dochód netto zostanie przeznaczony na ten cel!

Kylie Jenner błyszczyk Smile

Jaki jest cel?

Wiele osób uważa, że jest to chwytliwa akcja marketingowa, która ma poszerzyć grono fanów Kylie Jenner. Inni natomiast twierdzą, że celebrytka zdobyła się na szczery gest, który przyczyni się do pomocy chorym dzieciom.

Czy kupicie nowy błyszczyk od Kylie Jenner?


Źródło zdjęć: www.facebook.com/Kylie Jenner

______________

Zapraszamy również do polubienia naszego profilu na Facebooku oraz zapoznania się z ofertą naszego sklepu internetowego.

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ