Letnie kino plenerowe

Nie martwcie się jeżeli wakacje spędzicie w mieście! Również tutaj czeka na Was moc atrakcji. Jedną z nich jest letnie kino plenerowe, czyli pokazy kultowych filmów na wielkich ekranach, rozstawionych w najprzyjemniejszych miejscach stolicy i nie tylko. Idealna propozycja dla miłośników kina i zabawy na świeżym powietrzu. Zobaczcie gdzie i kiedy czekają na Was takie pokazy.

thetravelmanuel.com

Filmowa Stolica

To już dziewiąta edycja akcji. Gdzie w Warszawie znajdzie się w tym roku kino plenerowe? W każdej lokalizacji czeka na nas inny gatunek filmowy.

W Parku Skaryszewskim czekają na nas filmy z cykl „James Bond”. Fani Agenta 007 jeszcze raz przypomną sobie jego losy. Pokazy ruszą tu już 25 czerwca.

Od 28 czerwca, w sobotnie wieczory, kino plenerowe zagości w Kępie Potockiej na Żoliborzu. Obejrzymy tu „Polskie przedwojenne komedie”.

Jest też coś dla fanów Cameron Diaz. W Ursusie, w Muszli Koncertowej w Parku Czechowickim obejrzymy filmy z udziałem aktorki.

W wielu miejscach będzie bardzo zabawnie. Na Stadionie RKS Okęcie w Dzielnicy Włochy czeka na nas cykl „Komedie”. Start 28 czerwca.

Park Bródnowski na Targówku też nie pozostaje w tyle. Cykl „Wieczór z gwiazdą: Meryl Streep” brzmi bardzo zachęcająco. Jesteście fanami aktorki?

W Amfiteatrze Bemowo na pewno pojawi się mnóstwo fanów Belli i Edwarda. Cykl „Saga Zmierzch” to dla nich idealna propozycja.

Białołęckie Lato Filmowe w Parku Henrykowskim odbywać się będzie w piątki. 27 czerwca zaczyna się tu cykl „Hity”. Obejrzymy tu między innymi „Układ Zamknięty”, ‘Szklaną pułapkę” i „Dziewczynę z Szafy”.  Po latach kino plenerowe wróciło również na Pragę. Od początku lipca pokazy będą się odbywać również w Parku Praskim koło ZOO. W tym roku czeka tu na nas cykl „Miło, lekko i przyjemnie”.

Co powiecie na kino samochodowe? Parking pod urzędem dzielnicy Wawer zaprasza od 26 czerwca, w co drugi czwartek.

Szczegółowe informacje na temat akcji już wkrótce pojawią się na stronie filmowastolica.pl


Orange Kino Letnie

Od 1 lipca do końca sierpnia w Sopocie i Zakopanem pojawią się największe w Europie kina pod gwiazdami. Polskie i zagraniczne hity filmowe obejrzymy na sopockim Molo i przy zakopiańskich Krupówkach. Ponadto miasta zostaną ze sobą połączone pociągiem PKP Intercity z Wagonem Filmowym Orange Kino Letnie. 6 lipca odbędzie się uroczysta gala w Sopocie, podczas której zostanie wręczony Diamentowy Klaps Filmowy – nagroda przyznawana aktorowi lub aktorce, którzy wnoszą do kina pozytywną energię.

 

Miłych seansów!

Ola Barcz

ZOSTAW ODPOWIEDŹ