Magda Gessler o ślubie córki

Lara Gessler została projektantką sukni ślubnych! Mama będzie dumna?

Lara Gessler ma za sobą debiut w roli projektantki. Córka Magdy Gessler zaprojektowała kolekcję sukien ślubnych w stylu boho. Jak wam się podobają kreacje?

Lara Gessler została projektantką sukni ślubnych!

Lara Gessler pochwaliła się współpracą z Asią Kubiak, która zaprojektowała jej wyjątkową suknię ślubną. Córka Magdy Gessler wzięła ślub we wrześniu 2017 roku. Lara wyszła za mąż za Pawła Rucza. Teraz młoda żona może pochwalić się własną kolekcją sukien ślubnych. Fanki stylu boho będą zachwycone.  

“Kochani! Jest mi bardzo miło wreszcie podzielić się z wami tym, nad czym ostatnio tak dużo pracowałam! Po cudownej współpracy przy mojej sukience ślubnej w zeszłym roku postanowiłyśmy razem z Asią Kubiak, połączyć kreatywne siły i stworzyć wspólnie kolekcję sukienek ślubnych w moim stylu. Jest wygodnie, romantycznie, czasem seksownie a przede wszystkim bardzo BOHO! – napisała Lara Gessler na Instagramie.

Jak wam się podobają modele?

Magda Gessler będzie dumna

Lara Gessler przyznaje, że mama późno dowiaduje się o jej decyzjach. Młoda projektantka chce być niezależna i sama pracować na swoje nazwisko. Również przy organizacji wesela nie prosiła o pomoc. Jak Magda Gessler oceniła uroczystość?  

“To było niezapomniane wydarzenie. Jeszcze bardziej onieśmielające niż własny ślub, bo wydanie córki za mąż jest dla każdej matki ogromnym przeżyciem. Wzruszenie odebrało mi mowę, ale charakter tej uroczystości w piękny sposób odzwierciedlał też charakter moich dzieci. To było totalne, pozytywne szaleństwo! Uważam, że Lara powinna zawodowo zająć się organizowaniem ślubów młodym parom, którym zależy na imprezach bez zadęcia” – mówiła Magda Gessler.

Myślicie, że prowadząca “Kuchenne rewolucje” równie pochlebnie wypowie się kolekcji sukien ślubnych?

———————————————————————————————-

Źródło zdjęć: /www.instagram.com/lara_gessler

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

2250 More posts in Gwiazdy category
Recommended for you
Piotr Woźniak-Starak
Rusin, Boczarska i Włodarczyk żegnają Piotra Woźniaka-Staraka: „Mówiłeś, że masz 9 żyć”

Choć rodzina zmarłego Piotra Woźniaka-Staraka milczy, to producenta żegnają osoby ze świata show-biznesu. Jak go...