Lana Del Rey 2 czerwca na Torwarze!

bbMłoda Amerykanka przebojem wdarła się do światowej czołówki muzyki pop dzięki singlowi Video Games. Po umieszczeniu video do tego kawałka w sieci, w błyskawicznym tempie zyskała sobie miliony sympatyków na całym świecie (dotychczas teledysk obejrzało ponad 29 milionów osób!).

Album „Born To Die”, z którego pochodzi piosenka „Video Games”, przyniósł jej światową sławę. To właśnie na tej płycie znajdują się przebojowe Blue Jeans, National Anthem, Summertime Sadness czy tytułowe Born To Die. Liczne odwołania do stylistyki lat 50. i 60., zarówno w teledyskach, jak i stylizacjach Del Rey uczyniły z niej nie tylko rozpoznawalną wokalistkę, ale także ikonę stylu Lana jest twarzą popularnej sieci H&M na jesień/zimę 2012 oraz Jaguara F-Type. Regularnie pojawia się również na okładkach pism modowych i lifestyleowych obecna była m.in. w „Vogue”, „GQ” czy „Interview”.

12 listopada swoją premierę ma podwójne wydawnictwo Lany Born To Die The Paradise Edition”. Na płycie znajdzie się osiem nowych utworów, w tym najnowszy singiel artystki – „Ride”.b

Koncert w Polsce jest częścią europejskiej trasy Lany Del Rey. Warto zaznaczyć, że wyprzedały się już wiosenne koncerty artystki w Londynie, Berlinie, Frankfurcie, Amsterdamie, Brukseli czy Glasgow.

Koncert odbędzie się na warszawskim Torwarze. Ceny biletów od 120 do 180zł

Źródło: torwar.cos.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ