Piwowarski chce, by Annę Przybylską zagrała amatorka

Od dłuższego czasu trwają pracę nad filmem biograficznym o Annie Przybylskiej. Reżyser uważający się za odkrywce talentu zmarłej aktorki, chce w głównej roli obsadzić nieznaną osobę. 

amatorka zagra anne przybylskaRadosław Piwowarki chciał rozpocząć zdjęcia do filmu zaraz po śmierci Ani, jednak uznał, że to trochę za wcześnie. Tydzień temu minęła druga rocznica tego wydarzenia, a reżyser uznał, że czas znaleźć osobę, która zagra Anię.

– W dniu pogrzebu, widząc rozpacz ludzi i miłość, jaką ją darzyli, zrozumiałem, że musi powstać opowieść o zwykłej -niezwykłej dziewczynie z Obłuża, która została nie tylko gwiazdą, ale też królową ludzkich serc. Potwierdzam, że trwają prace nad filmem o Ani. Zbieram materiał, ale nie mogę jeszcze mówić o szczegółach. Pierwsze zdjęcia zaplanowane są już na najbliższe miesiące – mówił w rozmowie z Super Expressem – Trwają końcowe prace nad scenariuszem. W ciągu miesiąca powinna także zostać wybrana aktorka, która zagra główną rolę. Do końca wakacji powinny być też zakończone wstępne zdjęcia. Radek walczy o ten projekt, podchodzi do niego bardzo osobiście. Traktował Anię jak córkę. W końcu to on dostrzegł w niej talent i zaangażował do „Złotopolskich” w roli policjantki Marylki. Chce zacząć film od czasów jej młodości, castingu do „Złotopolskich – czytamy w tabloidzie.

W roli zmarłej aktorki wiele osób widziało Olgę Bołądź, jednak reżyser zmienił zdanie i postanowił ogłosić casting dla amatorek.

– Ta rola będzie dla aktorki z pewnością sporym wyzwaniem, ale reżyser nie chce, żeby zagrała ją jakaś znana twarz. Szuka dziewczyny, która nikomu nie kojarzy się z innymi rolami. Jest skłonny nawet zaryzykować i zaangażować zupełnie niedoświadczoną aktorkę albo amatorkę – powiedziała w rozmowie z Faktem osoba z produkcji filmu.

Piwowarski ma być może nadzieję, że przy tej okazji odkryje nowy talent na miarę Anny Przybylskiej.

_________                                                  

Zapraszamy również do polubienia naszego profilu na Facebooku oraz zapoznania się z ofertą naszego sklepu internetowego.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ