Kto zastąpi Michała Malitowskiego w „Tańcu z Gwiazdami”? Polsat podjął decyzję!

Kto zastąpi Michała Malitowskiego w „Tańcu z Gwiazdami”? Polsat podjął decyzję!

Michał Malitowski z powodu kontuzji nie zasiada w fotelu jurora w najnowszej edycji „Tańca z gwiazdami”. Dziennikarze zastanawiali, kto zastąpi tancerza. Już wiemy, jak sprawy się potoczyły! Jest oświadczenie Polsatu.

Kto zastąpi Michała Malitowskiego w „Tańcu z Gwiazdami”? Polsat podjął decyzję!

Michał Malitowski nie wystąpił w pierwszym odcinku najnowszej edycji „Tańca z gwiazdami”. W drugim również nie zobaczyliśmy go w fotelu jurora. Okazuje się, że tancerz uległ poważnej kontuzji, dlatego zrezygnował z wszelkich zobowiązań zawodowych.

„Drodzy Przyjaciele! Doświadczam pierwszej w swoim życiu poważnej kontuzji, okazało się też, że moja rekonwalescencja będzie wymagała dłuższego czasu niż zakładałem. Dlatego proszę przyjąć moje przeprosiny w związku z rezygnacją z zawodowych zobowiązań. Aktualnie muszę skupić się na moim zdrowiu i fizjoterapii” – napisał mężczyzna na Instagramie.

M&J Rumba

Dziękujemy serdecznie za wszystkie ciepłe słowa kierowane do Michała! Dziś delikatnie i spokojnie: Rumba.

Opublikowany przez Michał Malitowski Wtorek, 5 marca 2019

Nie będzie czwartego jurora?

Fani programu „Taniec z gwiazdami” zastanawiali się, kto zastąpi Michała Malitowskiego. Najpierw sugerowano, że to Beata Tyszkiewicz zajmie jego miejsce. Jednak okazało się, że aktorka po raz kolejny nie wybiera się na fotel jurora w „Tańcu z gwiazdami”.

Później pojawiały się głosy, że to Edyta Herbuś będzie oceniać taneczne popisy gwiazd. Choć tancerka nie skomentowała tych rewelacji, to już teraz już wiemy, że stacja Polsat nie planuje zapraszać czwartego jurora do swojego show.   

„Nie mamy w planach zapraszania do programu czwartego jurora, na miejsce Michała Malitowskiego” – mówiła Ewa Wojciechowska, szef działu PR Polsatu.

Teraz już wszystko jasne! Spodziewaliście się takiego obrotu sprawy?

Ufff…To był FINAŁ! Dziękujemy, że byliście z nami przez całą edycję World of Dance – Polska! Nam podobało się baaardzo, a Wam?

Opublikowany przez Michał Malitowski Sobota, 17 listopada 2018

” Jestem wdzięczny za wszystkie dobre myśli i wsparcie.
Rodzinie, szczególnie Joannie dziękuję za codzienną motywację. Dziękuję i pozdrawiam taneczną społeczność Dansinn oraz ekipę, uczestników i publiczność Tańca z Gwiazdami” – napisał Michał Malitowski na Facebooku.

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: pl.wikipedia.org

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

4223 More posts in Newsy category
Recommended for you
Katedra Notre Dame może się zawalić. Wyniki ekspertyzy są druzgocące

Katedra Notre Dame pilnie potrzebuje remontu i wzmocnienia. Po kwietniowym pożarze budynku jego konstrukcja jest...